Kale Grubu, KaleTalks’ta TEGV Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Solakoğlu’nu ağırlıyor!

Kale Grubu, KaleTalks’ta TEGV Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Solakoğlu'nu ağırlıyor!
Kale Grubu, KaleTalks’ta TEGV Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Solakoğlu’nu ağırlıyor!
www.kaletalks.com

Kale Grubu, farklı konularda ezber bozan, kendi alanlarında dönüşüm sağlamış vizyoner kişileri, kendi hayat hikâyelerini ve mesleki deneyimlerini paylaşmak üzere “KaleTalks” sohbet serisinde ağırlıyor.

Kale Holding Levent Binasının ev sahipliği yaptığı ve kapıları tüm katılımcılara açık olan KaleTalks, baş döndürücü değişim sürecinde, ilham verici konuşmacıların katılımıyla interaktif bir paylaşım ve öğrenme platformu oluşturulmasını hedefliyor.

Şubat ayındaki #KaleTalks’ta Cengiz Solakoğlu’nu ağırlıyor.

Cengiz Solakoğlu , 26 Şubat Salı günü katılımcılarla buluşacak.

Ücretsiz olarak katılabileceğiniz etkinliğe #KaleTalks web sitesi üzerinden www.kaletalks.com kayıt olabilir ve daha önce gerçekleşmiş #KaleTalks’ları izleyebilirsiniz.

26 Şubat 2019 Salı
18:00
Kale Holding Binası
Büyükdere Caddesi Kaleseramik Binası 34330 Levent İSTANBUL

[irp posts=”6710″ name=”İbrahim Bodur Sosyal Girişimcilik Ödülü “Hayata Değer” katanların oldu!”]

Cengiz Solakoğlu Kimdir?

1943 Erzurum doğumlu Cengiz Solakoğlu, 1964 yılında İstanbul İktisadi Ticari İlimler Akademisi’nden mezun olduktan sonra, 1967 yılında Beko Ticaret’te Satış Elemanı olarak iş hayatına atıldı.

1977-1983 yılları arasında Beko T.A.Ş’nin, 1983-1991 yılları arasında Atılım A.Ş’nin Genel Müdürlüğü’nü yaptıktan sonra 1991 yılında Koç Holding Tüketim Grubu Başkan Yardımcılığı’na atandı. 1994 yılında Tüketim Grubu Başkanlığı’na getirildi. Mevcut görevinin yanı sıra 1996-1998 arasında Koç Holding Yürütme Kurulu Üyeliği’nde bulundu. 2004 yılında, 60 yaş sınırı nedeniyle, 37 yıl 8 ay çalıştığı Koç Topluluğu’ndan Dayanıklı Tüketim Grubu Başkanlığı görevinden emekli oldu.
Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı’nın kurucuları arasında yer alan Cengiz Solakoğlu, Vakfın kuruluşundan bugüne kadar aralıksız Yönetim Kurulunda yer aldı. 2002-2004 ve 2007-2011 yılları arasında TEGV Yönetim Kurulu Başkanlığı’nı üstlenmiştir. Solakoğlu, 2015-2019 dönemi TEGV Yönetim Kurulu Başkanlığına seçilmiş ve bu görevi halen sürdürmektedir.

Cengiz Solakoğlu evli, 2 çocuk ve 3 torun sahibidir.

www.kaletalks.com

Sürdürülebilirliğimizi sağlamak için bize buradan kahve ısmarlayarak destek olabilirsiniz!

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer Haberler