Haberler

Af Örgütü İçerik ve Sosyal Medya İletişim Sorumlusu arıyor!

0

Uluslararası Af Örgütü Türkiye Şubesi’nin İstanbul’daki ofisinde tam zamanlı olarak görevlendirilecek İçerik ve Sosyal Medya İletişim Sorumlusu arıyor. Pozisyonun sorumlu olduğu alanlar ve pozisyonun gerektirdiği beceri ve deneyim hakkında ayrıntılı bilgi edinmek için bağlantıdaki belgeyi inceleyiniz.

Adayların fotoğrafsız İngilizce ve Türkçe özgeçmişlerini ve Türkçe bir niyet mektubunu, konu satırında Ref: SM1701 referans koduyla[email protected] adresine göndermelerini rica ederiz.

Yukarıda belirtilen şekilde yapılmayan başvurular kesinlikle değerlendirmeye alınamayacaktır.

Başvurunuz elimize ulaştığında, başvurunuzun tarafımıza ulaştığına dair bir teyit mesajı gönderilecektir.  Sadece görüşmeye çağrılacak adaylar ile iletişime geçilecektir.

Uluslararası Af Örgütü insan haklarına saygı gösterilmesi, insan hakları ihlallerinin engellenmesi ve bu hakların korunması için çalışan insanların oluşturduğu küresel bir harekettir. Vizyonu, her insanın İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi tarafından kabul edilen insan haklarına ve diğer tüm uluslararası insan hakları standartlarına erişebilmesini sağlamaktır.

Kuruluşumuzda yaş, din, ırk, etnik köken, cinsiyet, engellilik, cinsel yönelim ve benzeri sebeplere dayalı ayrımcılık yoktur. Kadın adayların başvurusu özellikle teşvik edilmektedir.

Son başvuru tarihi 29 Eylül 2017, saat 18:00’dir.

Kaynak amnesty.org.tr

Yorumlar

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Diğer Haberler