Eğitim

AB Hibe Programları Bilgilendirme Oturumu Katılımcı Açık Çağrısı – 21 Haziran, Ankara

0

TACSO ve STGM, AB Türkiye Delegasyonu adına, Avrupa Komisyonu tarafından açıklanan proje teklif çağrısı “Bölgesel Ağların Konsolidasyonu Hibe Çağrısı” konusunda bilgilendirme oturumu düzenliyor. Katılım için kayıt zorunludur.

TACSO ve STGM tarafından AB Türkiye Delegasyonu adına düzenlenen bu etkinliğin amacı, Avrupa Komisyonu tarafından açıklanan proje teklif çağrısı “Bölgesel Ağların Konsolidasyonu Hibe Çağrısı” konusunda ilgili STÖ’lere bilgi vermek ve Avrupa Komisyonu tarafından geçmişte farklı hibe çağrıları kapsamında desteklenen bölgesel ağlar hakkında referansları sunmak, bölgesel ağlarla çalışmak için ortaklık araçları ve destek olanakları konusunda farkındalık yaratmaktır. Etkinlikte AB Delegasyonu, TACSO, STGM ve Sivil Düşün AB programı temsilcileri bilgi verecektir.

Etkinliğe konu olan çağrının dokümanlarına bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Katılmak için:

Etkinliğin hedef grubu Ankara’da yerleşik, ulusal çapta çalışan, AB genişleme bölgesinde ve AB’deki sivil ağlarla ortak çalışmayı hedefleyen STÖ’lerdir.

TACSO, ne yazık ki Ankara dışından katılım için destek sağlayamayacaktır. TACSO etkinlikte bilgilendirme sunuşlarına ait kayıtları web sitesinde etkinliği izleyen günlerde paylaşacaktır.

Toplantı mekanı belirlenecektir, katılabilmek için kayıt yaptırmak zorunludur. Bu bağlantıdan online formu doldurarak başvuru yapabilirsiniz. Katılım başvurusu onaylanan başvuru sahipleri teyit için bilgilendirileceklerdir. Bu etkinlik için en çok 40 katılımcı öngörülmüştür.

Son Başvuru Tarihi: 16 Haziran 2017

Gündem:

21 Haziran 2017, Ankara

 09:45-10:00: Kayıt
10:00-11:00: Açılış ve “Bölgesel Ağların Konsolidasyonu Hibe Çağrısı” Tanıtımı
11:00-11:20: Soru ve Cevap oturumu
11:20-11:30: Ara
11:30-12:00: Batı Balkanlar ve Türkiye’de Çalışan Bölgesel Ağlar Hakkında Bilgi, Ortaklık Araçlarının tanıtımı, bölgesel ağlarla çalışmak için öneriler
12:00-12:30: Ortaklık Kurmak ve Hibelere hazırlanmak için destek olanakları: Sivil Düşün AB Programı Aktivist Mekanizması: Hareketlilik Destekleri ve STGM STÖ Yardım Masası
12:30-13:00: Soru ve Cevap Oturumu, Kapanış

Daha fazla bilgi için STGM STÖ Yardım Masası’na yazabilirsiniz: [email protected]

Haberlerimizden zamanında haberdar olmak istiyor musunuz?

Civic Space Jobs

Yorumlar

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Diğer Eğitim