Habitat Derneği Temmuz Ayı Etkinlik Takvimi Yayında!

Habitat Derneği Temmuz Ayı Etkinlik Takvimi Yayında!

Yapay Zeka Yıldızları Projesi Yapay Zekâ Eğitimi 

Yapay Zeka Yıldızları Projesi kapsamında çevrim içi Yapay Zekâ Eğitimi düzenliyoruz. Dijital dünyanın önemli alanlarından biri olan yapay zekâ konusunda kendini geliştirmek istiyorsan eğitimimize hemen başvur!

📅 Eğitim Tarihi ve Saatleri:

10 Temmuz 2024 Saat: 12:00-18:00

Solve For Tomorrow Projesi Çevrim İçi Tasarım Odaklı Düşünme Eğitimi

Solve For Tomorrow Projesi kapsamında gençlerin günümüz dünyasının sorunlarına yaratıcı teknolojik çözümler üretmesi için Çevrim İçi Tasarım Odaklı Düşünme eğitimi düzenliyoruz. Sen de toplumsal sorunları yaratıcı fikirlerinle çözmek istiyorsan hemen başvur!

📅 Eğitim Tarihi ve Saatleri:

11 Temmuz 2024 Saat: 14:00-17:00

25 Temmuz 2024 Saat: 14:00-17:00

Kadın için Teknoloji Projesi Teknoloji Okuryazarlığı Eğitimi 

İnternet ve sosyal medya platformlarını etkin bir şekilde kullanarak tüm dünya ile iletişiminizi artırmak istersen Kadın için Teknoloji Projesi Çevrim içi Eğitimi’ne katıl, güvenli internetten çevrim içi ortamlardaki e-hizmetlere varana kadar bilgi sahibi ol!

📅 Eğitim Tarihi ve Saatleri:

11 Temmuz 2024 Saat: 20:00-23:00

Paramı Yönetebiliyorum Projesi Bireyler için Finansal Okuryazarlık Eğitimi 

Paramı Yönetebiliyorum Projesi kapsamında Bireyler için çevrim içi Finansal Okuryazarlık Eğitimi düzenliyoruz. Sen de finansal kaynaklarını finansal okuryazarlık ilkeleriyle etkili yönetmek istiyorsan hemen başvur!

📅 Eğitim Tarihi ve Saatleri: 

22 Temmuz 2024 Saat: 20:00 

5 Ağustos 2024 Saat: 20:00 

Dijitalde Hayat Kolay Projesi Dijital Okuryazarlık Eğitimi

Dijital platformları nasıl daha etkili bir şekilde kullanabileceğini öğrenmek istersen Dijitalde Hayat Kolay Projesi kapsamında çevrim içi olarak gerçekleştireceğimiz Dijital Okuryazarlık Eğitimi’ne hemen başvur!

📅 Eğitim Tarihi ve Saatleri:

23 Temmuz 2024 Saat: 21:00 

Paramı Yönetebiliyorum Projesi Dijital Finansal Okuryazarlık Eğitimi 

Temel finansal okuryazarlık prensiplerini anlama becerilerini artırmak istiyorsan Paramı Yönetebiliyorum Projesi Dijital Finansal Okuryazarlık Eğitimi’ne başvurabilirsin!

📅 Eğitim Tarihi ve Saatleri:

24 Temmuz 2024 Saat: 20:00 

Dijitalde Hayat Kolay Projesi Dijital Pazarlama Pazar ve Müşteri Analizi Eğitimi

Dijitalde Hayat Kolay Projesi Dijital Pazarlama kapsamında Pazar ve Müşteri Analizi Eğitimi düzenliyoruz. Sen de Dijital dünyada girişimini bir üst seviyeye taşımak, pazar ve müşteri analizi hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için hemen başvur!

📅 Eğitim Tarihi ve Saatleri:

24 Temmuz 2024 Saat: 21:00 

Kadın için Teknoloji Projesi Kariyer Planlama Eğitimi

Kadın için Teknoloji Projesi kapsamında Kariyer Planlama Eğitimi düzenliyoruz. Sen de kariyer planlama becerilerini geliştirmek istiyorsan hemen başvur!

📅 Eğitim Tarihi ve Saatleri:

26 Temmuz 2024 Saat: 20:00-23:00

Geleceği Eşitle Projesi Tasarım Odaklı Düşünme Farkındalık Eğitimi 

Profesyonel yaşamınızda seni destekleyecek olan temel iş kurma yeteneklerini tasarım odaklı düşünme farkındalığıyla geliştirmek istersen, Geleceği Eşitle Projesi Tasarım Odaklı Düşünme Farkındalık Eğitimi’ne katılarak, marka yaratmadan prototiplemeye kadar bilgi sahibi ol.

📅 Eğitim Tarihi ve Saatleri:

26 Temmuz 2024 Saat: 16:00 

3 Ağustos 2024 Saat: 14:00 

Paramı Yönetebiliyorum Projesi Girişimciler için Finansal Okuryazarlık Eğitimi 

Paramı Yönetebiliyorum Projesi kapsamında çevrim içi Girişimciler için Finansal Okuryazarlık Eğitimi düzenliyoruz. Sen de işletmeni finansal okuryazarlık ilkeleriyle etkili yönetmek istiyorsan hemen başvur!

📅 Eğitim Tarihi ve Saatleri:

26 Temmuz 2024 Saat: 20:00 

9 Ağustos 2024 Saat: 20:00 

Kontrol Bende Projesi Öğretmenler için Çevrim içi Güvenlik Eğitimi

Dijital dünyada öğrencileriniz ile iletişim kurmanın ipuçlarını öğrenmek istersen Kontrol Bende Projesi Öğretmenler için Çevrim içi Güvenlik Eğitimi’ne katıl, öğretmenler için çevrim içi güvenlik konularına dek bilgi sahibi ol!

📅 Eğitim Tarihi ve Saatleri:

27 Temmuz 2024 Saat: 19:30-21:30

Geleceği Eşitle Projesi Dijital Medya Okuryazarlığı Eğitimi 

Profesyonel yaşamınızda seni destekleyecek olan dijital yetkinliklerini geliştirmek istersen, Geleceği Eşitle Projesi Dijital Medya Okuryazarlığı Eğitimi’ne hemen başvur!

📅 Eğitim Tarihi ve Saatleri:

27 Temmuz 2024 Saat: 13:00 

Geleceği Eşitle Projesi Google Araçları Eğitimi

Profesyonel yaşamınızda seni destekleyecek olan dijital yetkinliklerini geliştirmek istersen, Geleceği Eşitle Projesi Google Araçları Eğitimi’ne katıl, birbirinden farklı çok sayıda Google aracı hakkında bilgi sahibi ol.

📅 Eğitim Tarihi ve Saatleri:

29 Temmuz 2024 Saat: 17:00 

2 Ağustos 2024 Saat: 16:00 

8 Ağustos 2024 Saat: 16:00 

Dijitalde Hayat Kolay Dijital Pazarlama E-Ticaret Eğitimi

Dijitalde Hayat Kolay Projesi Dijital Pazarlama kapsamında E-Ticaret Eğitimi düzenliyoruz. Sen de girişimcilik dünyasında rekabet avantajı elde etmek, e-ticarete nasıl başlanacağı, temel prensipler ve stratejiler hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için hemen başvur!

📅 Eğitim Tarihi ve Saatleri:

30 Temmuz 2024 Saat: 21:00 

Dijitalde Hayat Kolay Dijital Pazarlama E-Ticarette Kriz Yönetimi

Dijitalde Hayat Kolay Projesi Dijital Pazarlama kapsamında E-Ticarette Kriz Yönetimi Eğitimi düzenliyoruz. Sen de e- ticarette hızlı karar alma yeteneklerini güçlendirmek ve krizlerle başa çıkmak için etkili çözümler bulmak hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için hemen başvur!

📅 Eğitim Tarihi ve Saatleri:

31 Temmuz 2024 Saat: 21:00 

Geleceği Eşitle Projesi Sosyal Becerileri Geliştirme Eğitimi

Profesyonel yaşamınızda seni destekleyecek olan yetkinliklerini geliştirmek istersen, Geleceği Eşitle Projesi Sosyal Becerileri Geliştirme Eğitimi’ne katıl, sosyal becerilerin önemi hakkında genel bilgilendirmeden, sosyal becerilerin uygulanması ve değerlendirilmesine kadar bilgi sahibi ol.

📅 Eğitim Tarihi ve Saatleri:

31 Temmuz 2024 Saat: 17:00 

10 Ağustos 2024 Saat: 20:00 

Dijitalde Hayat Kolay Projesi Dijital Pazarlama Sosyal Medya Pazarlaması Eğitim

Dijital dünyada başarılı bir girişimci olmak için sosyal medya stratejilerini öğrenmek istersen Dijitalde Hayat Kolay Projesi Dijital Pazarlama Sosyal Medya Pazarlaması Eğitimi’ne katıl, sosyal medya reklamcılığından, reklam bütçesi yönetimine, etkili sosyal medya içeriği üretmeye kadar birçok konuda bilgi sahibi ol!

📅 Eğitim Tarihi ve Saatleri:

6 Ağustos 2024 Saat: 21:00 

Dijital Pazarlama Sosyal Medya Fotoğrafçılığı Eğitimi

Sosyal medyanın büyülü dünyasında etkileyici ve özgün fotoğraflar çekmenin sırlarını öğrenmek istersen Dijitalde Hayat Kolay Projesi Dijital Pazarlama Sosyal Medya Fotoğrafçılığı Eğitimi’ne katılarak, girişimini sosyal medya dünyasında parlatmanın, etkileyici ve özgün fotoğraflar çekmenin inceliklerini keşfedebilirsin.

📅 Eğitim Tarihi ve Saatleri:

7 Ağustos 2024 Saat: 21:00 

Dijitalde Hayat Kolay Projesi Çevrim İçi Tasarım Odaklı Düşünme Atölyesi

Üretici kadınlar olarak potansiyel müşterilerinizin gözünden ürünlerinizi nasıl geliştirebileceğinizi öğrenmek istersen Dijitalde Hayat Kolay Projesi kapsamında çevrim içi olarak gerçekleştirdiğimiz Tasarım Odaklı Düşünme Atölyesi’ne hemen başvur!

📅 Atölye Tarih ve Saati:

8 Ağustos 2024 saat 21:00

Sürdürülebilirliğimizi sağlamak için bize buradan kahve ısmarlayarak destek olabilirsiniz!

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer Haberler