STGM Desteğiyle Afet Psikolojisi Platformu, Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi Eğitimini Çevrimiçi Gerçekleştirdi!

STGM Desteğiyle Afet Psikolojisi Platformu, Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi Eğitimini Çevrimiçi Gerçekleştirdi!
Afet Psikolojisi Platformu olarak Sivil Toplum Geliştirme Merkezi (STGM)’nin desteğiyle;  22 – 23 Haziran tarihlerinde, çevrimiçi olarak Dr. Psk. Çiğdem Yumbul uzmanlığında “Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi Eğitimi” gerçekleştirildi. Eğitimine; Türkiye’nin farklı şehirlerinden olmak üzere; Adıyaman, Ankara, Bursa, Erzincan, Gaziantep, Hatay, Kahramanmaraş, Kilis, Malatya ve İstanbul’dan kırk katılımcı katıldı. Tüm katılanlara; katkıları ve katılımları için teşekkür ediyor, gelecek eğitim ve etkinlikler için Afet Psikolojisi Platformu’nun eğitimlerinin devam edeceğini duyurmak istiyoruz. 

Afet Psikolojisi Platformu, Kahramanmaraş merkezli yaşanan 6 Şubat depremi sonrasında bölgede yaşayan ve çalışan yerel uzmanları desteklemek üzere kurulmuştur. O zamandan bu zamana alanında uzman akademisyenlerin liderliğinde ve desteğiyle çevrimiçi ve yüz yüze olmak üzere eğitimler ve etkinlikler gerçekleştirmektedir. 

Afet Psikolojisi Platformu’nu; https://afetpsikolojisiplatformu.com.tr/ web sitesinden ve https://www.instagram.com/afetpsikolojisiplatformu/ sosyal medya hesabından takip edebilirsiniz.

Sürdürülebilirliğimizi sağlamak için bize buradan kahve ısmarlayarak destek olabilirsiniz!

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer Haberler