Argüden Yönetişim Akademisi Gençlik Ağı YÖN101 Eğitimi Programı 9. Dönem Başvuruları Devam Ediyor!

Argüden Yönetişim Akademisi Gençlik Ağı YÖN101 Eğitimi Programı 9. Dönem Başvuruları Devam Ediyor!

İyi yönetişim sayesinde paydaşlarının güvenini kazanabilen kurumlar ve liderler daha başarılı oluyor. Yönetişimi benimsemenin en iyi yolu onu deneyimlemek. Biz de bu yüzden yönetişimi uygulayarak öğrenebileceğiniz bir eğitim programını sizlere duyurmak istedik: 

YÖN101 Eğitimi Programı
9 haftaya yayılan 40 saatlik eğitimimize katılarak yönetişim kavramını içselleştirerek daha güvenilir lider olma yolunda önemli bir adım atmanızı hedefliyoruz.

YÖN101 Eğitimi Programında, iyi yönetişim ilkeleri ve uygulama adımlarına dair yapacağınız tüm çalışmalar yeni nesil sorumlu liderlerden beklenen yaklaşımları içeriyor.

23 Mart – 18 Mayıs 2024 tarihleri arasında gerçekleşecek program, katılımcıların iyi yönetişim bakış açısıyla liderlik becerilerini geliştirirken; iyi yönetişim, iyi yönetişim ilkeleri, proe yönetimi, sosyal etki odaklı liderlik, amaç, görev ve ülkü, mevcut durum analizi, stratejik amaçlar ve strateji haritası, süreç ve organizasyon yapısı, gönüllülük, entegre düşünce ve entegre raporlama gibi konuları da kapsıyor. Katılımcılar YÖN101 Eğitimi’nde öğrendiklerini, eğitim sırasında uygulamalarla deneyimleyerek pekiştirirken, eğitim sonrasında da içinde yer aldıkları ekiplerde (öğrenci kulübü, dernek, vakıf, şirket, girişim vb.) uygulama şansı yakalıyor.

Başvuru ve detaylı bilgi için: https://genclik.argudenacademy.org/yon101-egitimi/

Üniversite öğrencilerine yönelik olan eğitim programı çevrimiçi olarak ücretsiz gerçekleştiriliyor.

Program sonunda katılımcılara sertifika takdim edilecektir. Başvuru süresi 29 Şubat 2024 Perşembe günü 17.00’ da sona eriyor.

Sürdürülebilirliğimizi sağlamak için bize buradan kahve ısmarlayarak destek olabilirsiniz!

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer Haberler