Sürdürülebilirlik için Mühendislik Çözümler Atölyesi 12 Aralık 2023’te Antalya’da!

Sürdürülebilirlik için Mühendislik Çözümler Atölyesi 12 Aralık 2023’te Antalya’da!

Sürdürülebilirlik Adımları Derneği ve Grundfos tarafından, Poul Due Jensen Vakfı‘nın desteğiyle yürütülen Sürdürülebilirliğin Sorumlu Mühendisleri projesi sürdürülebilirlik ve mühendislik arasındaki ilişkiye dikkat çekmeyi, genç mühendislerin çevresel ve sosyal problemler karşısında çözümler üretmelerini amaçlıyor. 

Antalya Büyükşehir Belediyesi iş birliğinde yürütülecek Antalya Çözümler Atölyesi’nde “Su Kullanımı ve Yönetimi”, “Enerji Verimliliği”, “Atık Yönetimi”, “Kentlerin İklime Uyumu ve Dirençlilik” ve “İklim Değişikliğinin Kadınlar ve Kız Çocukları Üzerindeki Etkileri” başlıklarında yaratıcı ve yenilikçi çözümler üreteceğiz.

Katılımcılar aynı zamanda; atölyemize katılan uzmanlarla beyin fırtınası yapma, onların geri bildirimlerini alma ve kariyer yolculuklarını dinleme fırsatını yakalayacaklar.

Mühendislik, mimarlık ve tasarım fakültesi öğrencisi veya yeni mezun, çevresel ve toplumsal sorunların farkında olan ve bu sorunlara çözüm üretmek isteyen 18-30 yaş arasındaki herkese atölyemiz açıktır.

Atölye günü ve saati: 12 Aralık 2023, Salı | 13:30 – 18:00

Atölye yeri: Antalya Büyükşehir Belediyesi Çevre Eğitim ve İnovasyon Merkezi

Adres: Karaalioğlu Parkı içi, Muratpaşa/Antalya

Son Kayıt Tarihi: 7 Aralık 2023, Perşembe 17:00

Kayıt linki: https://bit.ly/antalyassm 

Sürdürülebilirlik için Mühendislik Çözümler atölyesi ücretsiz olup, katılımcılara katılım belgeleri e-posta ile iletilecektir.  

Sorularınız için [email protected] ile iletişime geçebilirsiniz.

Sürdürülebilirliğimizi sağlamak için bize buradan kahve ısmarlayarak destek olabilirsiniz!

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer Haberler