SEFiA İklim Gündemi Artık Mailchimp Üzerinden Sizlerle!

Sürdürülebilir Ekonomi ve Finans Araştırmaları Derneği (SEFiA), “SEFiA İklim Gündemi” adlı e-bültenine dair heyecan verici bir haber ile karşınızda! İklim değişikliği ile mücadele ve sürdürülebilir finans konularında en güncel gelişmeleri ve araştırma sonuçlarını bir araya getiren “SEFiA İklim Gündemi” artık her iki haftada bir Mailchimp üzerinden sizlere ulaşacak!

25 Eylül 2023’te 25. Sayısı olan “Çelik sektöründe son durum”u okurlarıyla buluşturan SEFiA, bir sonraki sayısını Mailchimp üzerinden sizlerle paylaşıyor olacak. İklim değişikliği ve sürdürülebilir finans hakkında en son güncellemeleri ve gelişmeleri kaçırmamak için SEFiA İklim Gündemi’ne buradan abone olabilirsiniz. İki haftada bir mail kutunuzda görüşmek dileğiyle!

SEFiA Hakkında

Sürdürülebilir Ekonomi ve Finans Araştırmaları Derneği (SEFiA), Türkiye’nin düşük karbonlu ekonomiye geçişi ve iklim değişikliği ile mücadelesi başta olmak üzere, sürdürülebilir ekonomi ve sürdürülebilirliğin finansmanı alanlarında bağımsız çalışmalar yapmak üzere kurulmuş, araştırma odaklı bir sivil toplum kuruluşudur. 

SEFiA’nın araştırma alanları arasında alternatif düşük karbonlu ekonomi politikalarının etki analizi, küresel finans akımlarındaki iklim değişikliği ile mücadele doğrultusunda yaşanan dönüşümün takibi ve analizi, iklim değişikliği ve enerji dönüşümü kaynaklı ekonomik ve finansal riskler gibi konular yer alır.

Sürdürülebilirliğimizi sağlamak için bize buradan kahve ısmarlayarak destek olabilirsiniz!

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer Haberler