Kız Çocukları Eğitim Derneği Ağustos Ayına Dolu Dolu Etkinliklerle Devam Ediyor!

Kız Çocukları Eğitim Derneği, ağustos ayında da bursiyerlerinin gelişimleri için güzel olanaklar sunmaya devam ediyor. Dolu dolu etkinlik programları ile kız çocuklarının yeteneklerini keşfetmelerine, sosyal becerilerini geliştirmelerine ve eğlenceli deneyimler yaşamalarına olanak tanıyor. İşte ağustos ayı etkinlikleri:

  • 3 Ağustos Perşembe: Yedikule Hisarı’nda Gece Turu Etkinliği

Tarihle iç içe unutulmaz bir geceye hazır mısınız? Yedikule Hisarı’nda gerçekleşecek gece turu etkinliği ile geçmişin büyüsüne kapılacak ve tarihi duvarların ardındaki gizemleri keşfedeceksiniz.

  • 9 Ağustos Çarşamba: Fırçadan Tuvale Sanat Atölyesi

Yaratıcılığın renklere dönüştüğü bir gün sizi bekliyor! KIZÇEV Genel Merkezi’nde düzenlenecek olan Fırçadan Tuvale sanat atölyesinde, hayal gücünüzü kullanarak kendi sanat eserinizi yaratma fırsatınız olacak. Sanatın büyülü dünyasında eğlenirken, içinizdeki sanatçıyı keşfetmek için davetlisiniz.

  • 11 Ağustos Cuma: Gıda Dağıtımı- Çorbada Tuzun Olsun

Toplumsal dayanışmanın en güzel örneklerinden biri için bir araya gelinecek! Çorbada Tuzun Olsun Derneği ile iş birliği yaparak, ihtiyaç sahibi ailelere yardım eli uzatılacak. Dernek, bu anlamlı günün bir parçası olmanız için katılımınızı bekliyor.

  • 20 Ağustos Pazar: Pınar Sayan ile Rengin Karakterin Semineri

Sevgi dolu kalbiyle ünlü Pınar Sayan’ın rengarenk dünyasında yolculuğa çıkın! KIZÇEV Genel Merkezi’nde gerçekleşecek olan “Rengin Karakteri” seminerinde, genç kızların iç dünyalarını keşfedip, kendilerini daha iyi anlamalarına ve güçlü bağlar kurmalarına katkı sağlanacak.

  • 28 Ağustos Pazartesi: Kendine Destek- Öz Şefkat Semineri

Hayatın koşturmacasında kendinize zaman ayırmak ve öz sevgiyle dolmak için harika bir fırsat! KIZÇEV Genel Merkezi’nde gerçekleşecek “Kendine Destek: Öz Şefkat” semineriyle, gençlerin içsel gücünü keşfetmelerine ve öz değerlerini fark etmelerine yardımcı olunacak.

Kız Çocukları Eğitim Derneği, bursiyerlerinin bireysel potansiyellerini ortaya çıkarıp, onları güçlendiren etkinliklerle dolu bir ağustos ayı sunuyor. Siz de bu güzel yolculuğa katılmak ve destek olmak için onlarla birlikte olun.

Sürdürülebilirliğimizi sağlamak için bize buradan kahve ısmarlayarak destek olabilirsiniz!

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer Haberler