GİRVAK Fellow Programı Başvuruları Devam Ediyor!

Türkiye Girişimcilik Vakfı, 2014 yılında Türkiye’de girişimcilik kültürünü yerleştirmek amacı güden bir grup iş insanı ve girişimci tarafından kuruldu. Kurulduğu günden beri amacı Türkiye’nin gelişmiş ülke olma yolundaki dönüşümünü girişimcilikle hızlandırmak. Bunu hem birbirinden farklı alanlarda etki yaratacak proje ve programlarla hem de girişimcilik potansiyeli olan 17-24 yaş arasındaki gençleri bulup onları birey olarak donanımlı hale getirerek yapıyor.

Bu amaçlar ile Türkiye’de girişimciliğin önündeki engelleri kaldırmak için her gün heyecan ve büyük bir tutku ile çalışıyor. Gençlik programına katılan üniversite öğrencisi gençlere ve mezunlarına geniş bir networkün kapısını açıyor. Rol modelleri ile tanışma fırsatı elde eden gençler kendi hikayelerini yaratmak için ilham alıyor ve kendilerini geliştirmek için verilen burstan faydalanarak güçleniyorlar. GİRVAK, Gençlik Programlarına 2014 yılından bu yana 600.000’e yakın başvuru aldı ve bugün 269 Alumni, 76 Fellow ve 55 Challenger ile 400 kişilik bir aile.

Sen de bu ailenin bir parçası olmak, sorunlara çözüm üretmek, girişimcilik kültürünü geliştirmek, farkındalık kazanarak sosyal etki yaratmak ister misin? 

Son başvuru tarihi:

10 Temmuz 2023

Başvuru formuna ulaşmak için buraya tıklayınız.

Sürdürülebilirliğimizi sağlamak için bize buradan kahve ısmarlayarak destek olabilirsiniz!

Benzer Haberler