Massive Bio, Kanser Derneklerini Destekliyor

Massive Bio, Amerika Birleşik Devletleri ve Avrupa’daki kanser derneklerini ve vakıflarını desteklemek için oluşturulan yeni bir farkındalık kampanyası olan “Donation for Life”ın başladığını duyurdu.

Kanser hastalarını yenilikçi yeni tedavilerin klinik deneyleriyle eşleştiren Massive Bio, Amerika Birleşik Devletleri ve Avrupa’daki kanser derneklerini ve vakıflarını destekleyecek yeni bir farkındalık kampanyası olan “Donation for Life (Yaşam için Bağış)”ı başlattı. Massive Bio, kampanya sırasında kanser hastalarını destekleyen farklı kuruluşlara bağış yapacak. Kampanya, Massive Bio’nun web sitesi ve sosyal medya platformlarında duyurulan güncellemelerle bir yıl boyunca devam edecek. Massive Bio yetkilileri, 2023 yılı sonuna kadar binlerce bağış sağlamayı hedefliyor ve “Donation for Life“ın diğer şirketlere kanser dernekleri ve vakıflarını desteklemek için ilham vermesini umuyor.

“Kanser derneklerinin ve vakıflarının, hastaları kanser ve klinik araştırmalara katılım gibi hastalığın belirli yönleri hakkında eğitmede hayati önem taşıdığına inanıyoruz diyen Massive Bio’nun CEO’su ve kurucu ortağı Selin Kurnaz, “Bu nedenle, çabalarını daha da hızlandırmak ve genişletmek için onlara finansal ve operasyonel destek sağlamak üzere bu gruplarla ortaklık kuruyoruz. Kanserin yükü o kadar büyük ki, tek bir kuruluş tarafından çözülemez ve bizim rolümüz, her seferinde bir hasta olmak üzere, bu çok talihsiz hastalıkla birlikte savaşmak için birden fazla paydaşı bir araya getirmek için yapıştırıcı olmaktır” dedi.

Sürdürülebilirliğimizi sağlamak için bize buradan kahve ısmarlayarak destek olabilirsiniz!

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer Haberler