Paribu’dan Dünya Çocuk Günü’ne Özel Kampanya

Türkiye’nin alanında öncü teknoloji şirketi ve lider kripto varlık işlem platformu Paribu, UNICEF Türkiye ile birlikte 20 Kasım Dünya Çocuk Günü’ne özel bir bağış kampanyası başlattı.  Nitelikli eğitime destek vermek adına yapılan her kripto para bağışı Paribu’nun desteğiyle ikiye katlanıyor.

Paribu, UNICEF (Birleşmiş Milletler Çocuklara Yardım Fonu) Türkiye Milli Komitesi ile gerçekleştirdiği iş birliğiyle Türkiye’de ilk kez kripto para ile bağış yapabilme olanağı sunmaya devam ediyor. Bitcoin ve Ethereum kripto para birimleriyle gerçekleşebilen bağışlar, çocukların nitelikli eğitime erişebilmesi hedefiyle yürütülen çalışmalara destek oluyor.

20 Kasım Dünya Çocuk Günü özelinde Paribu, UNICEF Türkiye ile ülkenin dezavantajlı bölgelerindeki çocuklar başta olmak üzere, tüm çocukların nitelikli ve kapsayıcı eğitime ulaşmaları için bağış kampanyası başlattı. 20 Kasım – 30 Kasım tarihleri arasında Paribu kullanıcılarının UNICEF Türkiye’ye bağışladığı tutar kadar, Paribu da bağış yapacak.  Yapılan her bağış, çocukların yeni beceri edinme ve geliştirme eğitimi için yürütülen çalışmalarda kullanılacak.

Konuyla ilgili daha fazla bilgi almak ve bağışta bulunmak için ParibuLog’u ziyaret edebilirsiniz.

Sürdürülebilirliğimizi sağlamak için bize buradan kahve ısmarlayarak destek olabilirsiniz!

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer Haberler