Kentsel Hizmetlerde İyi Uygulama Çalıştayına Davetlisiniz

Karadeniz Yeni Ufuklar Derneği tarafından yürütülen ve AB tarafından finanse edilen CEİD İzler Hibe Programı kapsamında desteklenen Güvenli Kentler İçin: Daha Çok Eşitlik Daha Çok İzleme Projesi kapsamında 24 Ağustos 2022 Çarşamba günü saat 09.30’da online olarak  Kentsel Hizmetlerde İyi Uygulama Çalıştayı düzenlenecektir.

Söz konusu Çalıştay da; proje paydaşları tarafından Samsun, Rize, Eskişehir, Çanakkale, Manisa, Antalya ve Hatay illerinde yaklaşık 3 ay süren  izleme ve değerlendirme  çalışmasında  tespit edilen iyi uygulama örneklerinin kamuoyu ile paylaşımı gerçekleştirilecektir.

Sivil toplum kuruluşların, kamu kurumlarının, belediyelerin  ve vatandaşların kentsel haklar ve hizmetler alanında toplumsal cinsiyet eşitliğine yönelik  iyi uygulama örnekleri ile tanışmalarının sağlanarak yaygınlaştırılması hedeflenmiştir.

Daha eşitlikçi, daha adil bir toplumda yaşamaya katkı vermek isteyen herkes 24 Ağustos 2022 Çarşamba günü saat 09.30’da online olarak gerçekleştirilecek olan  Çalıştaya davetlidir.

Çalıştay başvuru formuna ulaşmak için tıklayın.

Sürdürülebilirliğimizi sağlamak için bize buradan kahve ısmarlayarak destek olabilirsiniz!

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer Haberler