Eğitim

Dönüşen KOBİ Programı Google Reklamlar ve Arama Motoru Optimizasyonu Eğitimi’ne Davetlisiniz

0

Standard Chartered Foundation tarafından finanse edilen, Youth Business International ve Habitat Derneği ortaklığında yürütülen Dönüşen KOBİ Programı, Covid-19 sebebiyle zorluk yaşayan KOBİ’lerin teknoloji ve finans alanında dayanıklılıklarını artırmak amacıyla, KOBİ ve girişimcilere yönelik eğitimler ve destek programları düzenlemektedir. Program kapsamında düzenlenen Google Reklamlar ve Arama Motoru Optimizasyonu Eğitimi 28/10/2021 günü, saat 13:00’da gerçekleştirilecektir.     

Sen de dijital dünyadaki becerilerini artırarak dönüşen KOBİ’ler arasında yerini almak istiyorsan Google Reklamlar ve Arama Motoru Optimizasyonu Eğitimi’ne HEMEN BAŞVUR!  

Kimler başvuruda bulunabilir?  

Eğitim, Google reklamlar ve arama motoru optimizasyonu konusunda kendini geliştirmeye hevesli KOBİ ve girişimcilerin katılımına açıktır.   

Eğitim müfredatı neleri kapsamaktadır? 

  • Arama motoru nedir? Nasıl çalışır? 
  • SEO Nedir? Neden SEO yapıyoruz?
  • Temel SEO Kavramları
  • Anahtar kelime nedir?
  • Hedef kitle nedir?
  • Google Reklam Paneli Uygulaması

Eğitimin detayları nelerdir?  

  • Eğitim çevrim içi gerçekleştirilecektir.
  • Eğitime katılım ücretsizdir.
  • Başvuruları olumlu sonuçlananlara geri dönüş yapılacak olup eğitim linki katılımcıların başvurularını yapmış oldukları e-mail adreslerine gönderilecektir.    

Son Başvuru Tarihi: 27/10/2021 Çarşamba saat 18:00

Başvuru formuna ulaşmak için tıklayınız.

 Proje hakkında detaylı bilgiye ulaşmak ve eğitim sürecine dair her türlü sorunuzun cevabı için [email protected] adresine mail atabilirsiniz.   

Eğitimin Zoom linki eğitim gününde e-mail ve sms olarak katılımcılar ile paylaşılacaktır.

Proje Hakkında  

Covid-19 pandemisi dünyayı sağlık krizi açısından etkisi altına almışken, pandeminin beraberinde getirdiği ekonomik sorunlar da derinleşerek devam etmektedir. Büyük firmalarla karşılaştırıldığında daha kırılgan bir piyasaya ve finansal yapıya sahip olan KOBİ’lerin, Covid-19 pandemisi döneminde dayanıklılıklarının artırılıp sürdürülebilirliklerinin sağlanması kaçınılmaz bir ihtiyaç olarak karşımıza çıkmaktadır. Standard Chartered Foundation tarafından finanse edilen, Youth Business International ve Habitat Derneği ortaklığında yürütülen Dönüşen KOBİ Programı, Covid-19 sebebiyle zorluk yaşayan KOBİ’lerin teknoloji ve finans alanında dayanıklılıklarını artırmayı amaçlamaktadır. Bu kapsamda, KOBİ’lere yönelik olarak Finansal Dönüşüm ve Dijital Dönüşüm, Mobil Fotoğrafçılık, Google Reklamları ve Arama Motoru Optimizasyonu  eğitimleri verilecektir.

Haberlerimizden zamanında haberdar olmak istiyor musunuz?

Civic Space Jobs

Yorumlar

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Diğer Eğitim