#SheMeansBusiness Programı Mobil Fotoğrafçılık Atölyesi Düzenliyor

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB), Facebook ve Habitat Derneği ortaklığında yürütülen #SheMeansBusiness Programı, girişimci kadınların bir araya gelerek yararlı bağlantılar kurabilecekleri, tavsiyelerini paylaşabilecekleri ve hep birlikte işletmelerini büyütebilecekleri bir alan sunmayı hedefliyor. Ürünlerini sosyal medya aracılığı ile pazarlamak ve mobil fotoğrafçılık konusunda becerilerini arttırmak istiyorsan ‘Mobil  Fotoğrafçılık  Atölyesi’ne katılımını bekliyoruz.

*Etkinlik ücretsizdir.

*Kontenjanımız sınırlıdır.

*Atölye sadece kadınlara açıktır.

Atölye Tarihi: 22 Eylül 2021 Çarşamba 15:00-17:00

Son Başvuru: 21 Eylül 2021 Salı 23:59

Proje Hakkında:
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB), Facebook ve Habitat Derneği ortaklığında yürütülen #SheMeansBusiness Programı, girişimci kadınların bir araya gelerek yararlı bağlantılar kurabilecekleri, tavsiyelerini paylaşabilecekleri ve hep birlikte işletmelerini büyütebilecekleri bir alan sunmayı hedefliyor. Şimdiye kadar Türkiye’nin farklı bölgelerinde 5.000’den fazla kadın bu program sayesinde dijital pazarlama araçlarının kullanımına dair eğitim alarak işlerini geliştirme fırsatı yakaladı. Projenin yeni döneminde eğitimler online olarak devam edecektir.

#SheMeansBusiness Programı’nın temel hedefleri: girişimci kadınların kendileri gibi iş kurmuş olan diğer girişimci kadınlarla buluşturarak, iş birliklerini ve deneyim aktarımını sağlamak ve dijital mecraları daha etkin bir şekilde kullanarak girişimci kadın adaylarının yurtdışına açılmasını teşvik etmektir.

Programın yeni döneminde online eğitimlerin yanında alanında uzman kişilerin önderliğinde gerçekleşecek atölye çalışmaları ve topluluk buluşmaları da olacak. Siz de işletmenizi bir adım öteye taşımak istiyorsanız, #SheMeansBusiness tam da size göre!

Program hakkında detaylı bilgiye ulaşmak ve eğitim sürecine dair her türlü sorunuzun cevabı için [email protected]adresine mail atabilirsiniz.

Başvuru yapan katılımcılar ile eğitim linki e-mail ve sms olarak paylaşılacaktır.

Başvuru formuna ulaşmak için tıklayınız.

Sürdürülebilirliğimizi sağlamak için bize buradan kahve ısmarlayarak destek olabilirsiniz!

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer Haberler