“Gönüllülük Üzerine Sosyal Girişimcilik Olur mu?” Çevrimiçi Etkinliği Katılımcılarını Bekliyor

Hayat boyu öğrenme sürecimizde hepimizin küçük ya da büyük sorumluluk aldığımız gönüllülük deneyimleri olmuştur. Sosyal değeri yüksek ve yaşamımız boyunca bizim için sürdürülebilir olan gönüllü deneyimlerinizi daha çok güçlendirmek adına sivil toplum kuruluşlarının ve örgütlenmelerinin yanı sıra sosyal girişimcilik yapılarının da bu sürece etkisi büyük ölçüde görülmektedir. Bu etkiyi büyütmek ve geliştirmek için;

Gönüllü Hikayeleri olarak, toplumsal sorunların çözümüne yönelik fikirler geliştirerek gönüllülük çalışmalarını güçlendirmek için adımlar atan, AbiltyPool ve e-Gönüllü sosyal girişim yapıları ile birlikte ”Gönüllülük Üzerine Sosyal Girişimcilik Olur mu?” çevrim içi etkinliğinde bir araya geleceğiz.

Gönüllü Hikayeleri, bireylerin gönüllülük deneyimlerini ve hikayelerini dijital olarak paylaştıkları bir sosyal girişim platformudur.

Abiltypool, Kurumların çalışanlarının farklı yeteneklerini keşfederek, gönüllülük yönetimini daha etkin yönetmelerini sağlayan dijital bir platformdur.

e-Gönüllü, STK’lar ile gönüllüleri dijital platformda bir araya getirerek sağladığı online gönüllülük sistemi ve teknoloji işbirlikleriyle sivil toplum kuruluşlarının dijitalleşme süreçlerine destek sağlayan bir sosyal girişimdir.Çevrim içi etkinliğimiz 22 Mayıs Cumartesi – Saat 20:30 – 22.00 arasında gerçekleşecektir.

Etkinliğe katılmak için başvuru formumuzu doldurmayı unutmayın.

Çevrim içi etkinliğimize bu bağlantıdan katılabilirsiniz.

Not: Başvuru formumuzu lütfen doldurmayı unutmayınız.

Başvuran kişilere mail yolu ile geri dönüş yapılacaktır.

Sürdürülebilirliğimizi sağlamak için bize buradan kahve ısmarlayarak destek olabilirsiniz!

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer Haberler