Değişim Liderleri Zirvesi 8 Mayıs’ta Gerçekleşti

8 Mayıs 2021 Cumartesi, saat 10:00’da Değişim Liderleri Zirvesi Canlı Yayında Gerçekleşti.

Değişim Liderleri Derneği’nin Kıvılcımlar Programı, üniversite öğrencisi genç kadınları toplum ve meslek hayatlarına fark yaratan lider kadınlar olarak hazırlayan 8 aylık, uzun soluklu ve yenilikçi bir programdır. Program katılımcısı genç kadınlar olan Kıvılcımlarımızın, bu 8 aylık süreçlerine tanıklık etmeye ve projelerini dinlemeye Değişim Liderleri zirvesine hepiniz davetlisiniz.

Kendileri için başlattıkları bu yolculukta, daha iyi bir dünya yaratmak için yürüyen ve her biri birer KIVILCIM’a dönüşen genç kadınların gelişimini soluksuz izleyeceksiniz. Eğer sizler de bir Kıvılcım olmak istiyorsanız, bu programın sizin hayatınızda yaratacağı değişikliği öğrenmek için mükemmel bir fırsat.

Zoom üzerinden çevrimiçi gerçekleşen Zirvemiz, DLD Facebook sayfasından canlı olarak yayınlandı. Hepimizin içinde saklı kalan Kıvılcımları alevlendirmek için geliyoruz.

Zirveyi izlemek için tıklayınız.

 

 

Sürdürülebilirliğimizi sağlamak için bize buradan kahve ısmarlayarak destek olabilirsiniz!

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer Haberler
Görüntüle

Eğitim İzleme Raporu 2023 Yayımda!

Eğitim İzleme Raporu 2023’te (EİR 2023), eğitim politikaları iki ayrı bölümde inceleniyor. İlk bölümde ERG’nin uzun yıllardır düzenli olarak…
Görüntüle