Sivil Toplum Geliştirme Merkezi (STGM) Meseleler Webinarları Başlıyor!

Sivil Toplum Geliştirme Merkezi (STGM) Meseleler Webinarları Başlıyor!
İki haftada bir, bir meseleyle birlikteyiz.  Webinarı vesile ederek birlikte sürdürmeye çalışacağımız, ‘akıl yoran zihin’in ezeli ve ebedi derdi olan ‘anlama serüvenine’ cümbür cemaat atılacağız. Meselenin içine birlikte girip, birlikte çıkacağız.

İlk buluşmamız, 20 Nisan 2021 Salı günü saat 15:00’da.

İlk konumuz da insan ve beslenmenin heyecan verici tarihinin bizi taşıdığı yer ve bu meseleyle ilgili geleceğimiz. Konuşmacımız, yıllarını temiz gıda ve beslenme konularına adamış bir uzman, bir yazar ve araştırmacı Bülent Şık.

Siz de gelsenize, ne de olsa mesele hepimizin meselesi. Bekliyoruz.

Katılım için:

  • “Meseleler” webinarları zoom ortamında gerçekleşecek, katılım için internet bağlantısı, hoparlör ve mikrofon özelliklerine sahip bir cihaz yeterli olacaktır.
  • Webinar 75 dk sürecektir.
  • Her webinarın duyurusunu  bir hafta öncesinde STGM iletişim adreslerinde yayınlayacağız.
  • Katılmak istediğiniz webinar için webinar duyurusunda paylaşılan bağlantıdan kayıt olmanız gerekecek.
  • Kayıt bağlantısında yer alan First Name (Ad), Last Name (Soyad), e-mail address (e-posta adresi) bölümleri ile diğer soruları yanıtlayarak, Register (Kayıt Ol) kutusuna tıklayıp kaydınızı tamamlayabilirsiniz.
  • E-posta adresinize bağlantı adresi ve diğer gerekli bilgileri içeren kayıt onayı sistem tarafından gönderilecektir. Oturum günü ve saatinde bağlantıya tıklayarak webinara bağlanabilirsiniz.
  • Webinara aynı anda 500 kişi katılabilmektedir. Kayıtlı katılımcı sayısının 500’i aşması durumunda oturum saatinde herhangi bir eleme olmaksızın ilk bağlanan 500 STÖ temsilcisinin webinar erişimi sağlanacaktır.

Kayıt olmak için tıklayınız

Sorularınız için [email protected] adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Sürdürülebilirliğimizi sağlamak için bize buradan kahve ısmarlayarak destek olabilirsiniz!

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer Haberler