Avrupa İklim Eylem Ağı’nın seçtiği ayın öne çıkan haberler ve raporlarının mail adresinize gelmesi için kayıt olabilirsiniz.

Avrupa İklim Eylem Ağı’nın seçtiği ayın öne çıkan haberler ve raporlarının mail adresinize gelmesi için kayıt olabilirsiniz.

Avrupa İklim Eylem Ağı (CAN Europe),iklim ve enerji alanındaki gelişmeleri aktarmak amacıyla aylık haber bülteni paylaşıyor. CAN Europe Türkiye ekibi, bu bültenle odağını Türkçe çevirisi olmayan ancak Türkiye iklim hareketini etkileyecek ve ilgisini çekecek haberleri derliyor. Bültende Uluslararası, Avrupa Birliği, İklim, Enerji kategorileri bulunuyor. Harekete Geç! başlığı altında ise Türkiye’den online desteğiniz ile katılabileceğiniz iklim eylemleri listeleniyor.  Haber bülteni, yukarıdaki başlıklar altında İngilizce yayınlanan haber ve raporların Türkçe özetini ve orijinal yayına bağlantı linkini içeriyor. 

Haber bültenine link üzerinden kayıt olabilirsiniz:  https://cutt.ly/caneuropetrbulten

CAN Europe (Avrupa İklim Eylem Ağı), geri dönüşü olmayan iklim değişikliğiyle mücadele eden Avrupa’nın öncü STK koalisyonudur. Çevre, kalkınma, gençlik, inanç ve sağlık alanlarında çalışan sivil toplum kuruluşlarını, ortak savunuculuk kampanyaları ile bir araya getirerek etkilerini artıran bir ağdır. Avrupa Birliği üyesi ülkeler, Batı Balkanlar ve Türkiye’yi de kapsamak üzere 38 Avrupa ülkesinden 1500 STK’yı temsil eden 170 üyesiyle CAN Europe, sürdürülebilir iklim, enerji ve kalkınma politikalarını destekler. Daha fazla bilgi için: www.caneurope.org

Sürdürülebilirliğimizi sağlamak için bize buradan kahve ısmarlayarak destek olabilirsiniz!

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer Haberler