İMECE Circle Network Üyelerini Arıyor

İMECE CIRCLE NETWORK ÜYELERİNİ ARIYOR !

Habitat Derneği ve UNHCR tarafından yürütülen İMECE Projemizde, Türkiye’deki mültecilerin, girişimcilik kapasitelerine ve istihdam edilebilirliklerine katkıda bulunarak geçim kaynaklarına olan erişimlerini artırmayı hedefliyor. 

İMECE Circle

Sen de bilgi, deneyim, beceri ve hizmet alışverişi yaparken aynı zamanda çeşitli sektör liderleri ile bir araya gelmek, kendi işini de geliştirme fırsatı bulmak istiyorsan İMECE Circle’a başvurabilirsin.

İMECE Circle ile iş geliştirme hizmetlerinde yardımcı olabilecek serbest çalışanları/danışmanları keşfedip ve tanışabilir, yeni müşteriler ve pazar erişimi bulabilir, kaçınılması gereken tehlikeleri öğrenebilir ya da deneyimlerinden elde ettiğin tavsiyeleri paylaşabilir ve iş liderleriyle fikir alışverişinde bulunabilirsin!

Kontenjanı 50 kişi ile sınırlı olan İMECE Circle network üyesi olmak için aşağıdaki linke tıklayarak başvuru formunu doldurman yeterli.

İMECE Circle Nedir?

İMECE Projesi kapsamında kurulacak olan İMECE Circle, Türkiye’deki mülteci girişimcileri, freelancer çalışanları, mentörleri, girişimci ruhu ve motivasyonu olan herkesi bir araya getirecek bir networktür. Aynı zamanda Türkiye’de yaşayan mültecilerin, girişimcilik kapasitelerine ve istihdam edilebilirliklerine katkıda bulunarak geçim kaynaklarına olan erişimlerini artırmayı hedeflemektedir.

İMECE Circle Açılış Toplantısı 14 Kasım 2020 tarihinde dijital ortamda gerçekleşecektir.

Son başvuru tarihi: 12 Kasım 2020 – Saat 17:00

* İMECE Circle kapsamında gerçekleştirilecek etkinlik ve eğitimler Türkçe olup simültane Arapça tercüme sağlanacaktır.

* Kurulacak olan ağ için hiçbir katılım veya ortaklık bedeli talep edilmeyecektir.

Sorularınızı [email protected] mail adresi üzerinden bize iletebilirsiniz

Başvuru formu https://form.jotform.com/203006580041945

Sürdürülebilirliğimizi sağlamak için bize buradan kahve ısmarlayarak destek olabilirsiniz!

2 comments
Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer Haberler