#TSGA Uluslararası Perşembe Buluşmaları’nın konusu GençBank uygulamaları!

#TSGA Uluslararası Perşembe Buluşmaları'nın konusu GençBank uygulamaları!

18 Haziran Perşembe günü saat 16.00’da gerçekleştirilecek webinar yayınında 15- 25 yaş arası gençlere, yerellerinde gördükleri sorunlara veya ihtiyaçlara yönelik fikir üretmeleri ve bu fikirleri akranlarının desteği ile hayata geçirmeleri için destek veren GençBank uygulamaları ele alınacak.

Bu webinarda neler bulacaksınız?

Bosna Hersek’te GençBank uygulamasını başarıyla devam ettirmekte olan, Türkiye Sosyal Girişimcilik Ağı proje ortaklarından Fondation Mozaik’in Yönetici Direktörü Vesna Bajšanski-Agić, 2011’den beri Türkiye’de GençBank projesini uygulayan Toplum Gönüllüleri Vakfı’nın genel müdürü Murat Çitilgülü ve Eskişehir Gençbank’tan Ferdanur Armutlu #TSGA Perşembe Buluşmaları’nın konukları olacak. Gençlerin desteklenmesinin ve onlar için kaynak geliştirmenin öneminin konuşulacağı etkinlikte, Türkiye’den ve Bosna Hersek’ten başarılı proje sahiplerini dinleyerek gençlikten ilham almaya devam edeceğiz. 

Bu webinara kimler katılmalı?

Gençler için çalışan bir sosyal girişimci iseniz ya da sosyal girişimcilik yolculuğuna başlamak için ilk adımı atmak isteyen bir gençseniz, bu webinar tam size göre!

Webinar’a kayıt yaptırmak için tıklayın: https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_jIob4C3URzS00KFExdlKjw?mc_cid=257c4e6fe8&mc_eid=496d9109b1

Sürdürülebilirliğimizi sağlamak için bize buradan kahve ısmarlayarak destek olabilirsiniz!

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer Haberler