LEAD21 Fellowship Program Başvuruları Devam Ediyor!

LEAD21 Fellowship Program Başvuruları Devam Ediyor!

Yenibirlider Derneği, Türkiye’nin fark yaratan bireylerinin uluslararası rol modeller olmalarını sağlayacak, sıra dışı olanaklar sunan liderlik ekosistemini oluşturmak ve yaygınlaştırmak amacıyla çalışmalarını sürdürüyor.

Türkiye’nin tüm coğrafi bölgelerinden liderlik potansiyeli taşıyan 21 lisans öğrencisi gencin yeni nesil liderlik yetkinliklerini geliştirmeyi hedeflediğimiz LEAD21 Fellowship Program başvurularımız devam ediyor.

19 Temmuz’a kadar başvuruların devam ettiği LEAD21 Fellowship Program dahilinde üniversite öğrencileri bir yıl sürecek liderlik yolculuklarında;

  • İlham verici isimlerden mentorluk desteği alma
  • Liderlik yetkinliklerini geliştirebilecekleri eğitimler, projeler ve etkinliklere katılım
  • Liderlik ekosistemi networku ile tanışma
  • Bir yıl boyunca 550 TL eğitim burs olanağına sahip olma
  • Konaklamalı liderlik kampı etkinlikleriyle akademisyenler, eğitmenler, fikir insanları ve iş dünyasından yöneticiler ile etkileşim imkânı
  • Bir sosyal sorumluluk projesine liderlik etme şansı yakalayacak.

Programa başvuran üniversite öğrencilerinin 25 yaşında veya daha genç olup, 2021 yılında Türkiye’deki üniversitelerin birinde lisans öğrencisi olması gerekmektedir.

LEAD21 Fellowship Program hakkında detaylı bilgi ve başvuru için https://yenibirlider.org/lead21 adresini ziyaret edebilirsiniz.

Sürdürülebilirliğimizi sağlamak için bize buradan kahve ısmarlayarak destek olabilirsiniz!

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer Haberler