COVID-19’la Mücadelede Yeni Sivil Toplum Oluşumları: Yerel Dayanışma Ağları

COVID-19’la Mücadelede Yeni Sivil Toplum Oluşumları: Yerel Dayanışma Ağları

TÜSEV’in yürüttüğü Değişim için Bağış Projesi kapsamında düzenlenen, filantropi ve sivil toplum alanlarından uzmanların stratejik bağışçılık ve filantropiyle ilgili konularda bilgi ve deneyim paylaşımında bulunduğu Filantropi Profesyonelleri Konuşuyor toplantı serisinin yeni etkinliği 10 Haziran Çarşamba günüsaat 10:00-12:00 saatleri arasında gerçekleşecek.

Çevrimiçi olarak düzenlenecek “COVID-19’la Mücadelede Yeni Sivil Toplum Oluşumları: Yerel Dayanışma Ağları” başlıklı etkinlikte, Yurttaş Dayanışma Ağı’ndan Soner ÇalışAçık Açık Derneği’nden Doç. Dr. Itır Erhart ve Derin Yoksulluk Ağı’ndan Hacer Foggo, Türkiye’de ve dünyada yaygınlaşan yerel dayanışma ağları hakkında bilgi ve deneyim paylaşımında bulunacaklar.

Yerel dayanışma ağlarının ilkelerinin, amaçlarının, avantaj ve zorluklarının ele alınacağı etkinlikte, bu oluşumların COVID-19 ve salgına karşı alınan tedbirlerin artırdığı sorunların çözümüne katkılarının yanı sıra filantropi ekosistemini ve sivil toplumun geleceğini nasıl şekillendirecekleri de tartışılacak.

Filantropi ve sivil toplum alanlarına ilgi duyan, bu alanlardaki bilgi ve deneyimlerini paylaşmak isteyen herkesi bekliyoruz!

9 Haziran Salı günü saat 18:00’e kadar bu bağlantıdan kaydınızı yaptırmanızı rica ederiz.

Sürdürülebilirliğimizi sağlamak için bize buradan kahve ısmarlayarak destek olabilirsiniz!

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer Haberler