TSGA Perşembe Buluşmalarında Bu Hafta Konumuz Sosyal Girişimler İçin Ekosistem Oluşturma ve Büyütme

TSGA Perşembe Buluşmalarında Bu Hafta Konumuz Sosyal Girişimler İçin Ekosistem Oluşturma ve Büyütme

14 Mayıs Perşembe günü saat 16.00’da gerçekleştirilecek webinar yayınında Joon’dan Duygu Vatan ve Graph Commons’dan Burak Arıkan ile sosyal girişimler için hayati öneme sahip olan ekosistem oluşturmanın ve bu ekosistemi genişletmenin püf noktaları konuşulacak. 

Sosyal girişimlerin içinde yer aldıkları ekosistemdeki paydaşları tanıması, takip etmesi ve bu paydaşlarla verimli bir şekilde etkileşime geçebilmesi için gerekli yöntem ve araçların ele alınacağı webinarda farklı ekosistem aktör modelleri tanıtılacak, ekosistemdeki paydaşlarla iletişim kurmak ve devam ettirmek için ipuçları paylaşılacak. 

İstasyon TEDÜ ekibinden Merve Kavas’ın moderatörlüğünde gerçekleştirilecek etkinlikte Joon’un kurucu ortağı Duygu Vatan, sosyal girişiminin ekosistem yaklaşımı yöntemini nasıl kullandığını ve karar verme süreçlerinde ne tip yöntemler kullandıklarını aktaracak. Webinarın diğer bir konuğu olan Graph Commons’ın kurucusu, Ashoka Fellow  Burak Arıkan ise ekosistem haritalama yöntemini  ve Graph Commons’ın farklı seviyelerde bütüncül resmi görmek için nasıl kullanılabileceğini aktaracak. 

14 Mayıs Perşembe günü Saat 16.00’da Zoom üzerinden gerçekleştirilecek webinar’a kayıt olmak için tıklayınız: https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_0qePE8UaQguUWjrJ4aZZXQ

Sürdürülebilirliğimizi sağlamak için bize buradan kahve ısmarlayarak destek olabilirsiniz!

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer Haberler