Kız Kardeşim Projesi Sosyal Etki Analizi Oluşturma Hizmet Alımı Duyurusu

Habitat Derneği Kız Kardeşim Projesi Sosyal Etki Analizi Oluşturma Hizmet Alımı Duyurusu

Kadınların ekonomik hayata katılımı konusunda gerekli bilgi ve becerilerle donatılarak toplumsal ve ekonomik konumlarının güçlenmesi ve ekonomik kalkınmada aktif rol almaları için desteklenmesi amacıyla Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği, Habitat Derneği, İstanbul Teknik Üniversitesi ve Coca-Cola Türkiye iş birliği ile yürütülen Kız Kardeşim Projesi, 2018-2019 yılları içerisinde 40 ilde gerçekleştirilmiş finans, bilişim, iletişim ve girişimcilik eğitimleriyle 18.000’den fazla kadına ulaşmıştır. Ayrıca 2018 yılı itibariyle yola çıkan gezici eğitim tırımız ile 1.700’den fazla kadına ulaşmıştır. 2019 yılında bu eğitimlere ek olarak, kadınların gıda girişimciliği üzerine iş geliştirme süreçlerin de 11 kadına hibe desteği sağlamıştır.

2020 döneminde Kız Kardeşim Projesi, eğitim müfredatları ve gezici eğitim tırı ile 10.000 kadına ulaşmayı hedeflemektedir. Ayrıca proje kapsamında ‘Girişimci Kadınlar ile İlham Buluşmaları’ organize edilecek ve kadınlar arasındaki iletişim köprüsünün güçlenmesi desteklenecektir.

Habitat Derneği Kız Kardeşim Projesi Sosyal Etki Analizi Oluşturma Hizmet Alımı Duyurusu teklif vermek için son gün 04 Mayıs 2020 tarihi olup, saat:17.00’da sona erecektir.

Tekliflerinizi [email protected]’a iletebilirsiniz.

Sürdürülebilirliğimizi sağlamak için bize buradan kahve ısmarlayarak destek olabilirsiniz!

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer Haberler