‘Sürdürülebilir İş Ödülleri 2020’ için başvurular 1 Nisan’da başlıyor

‘Sürdürülebilir İş Ödülleri 2020’ için başvurular 1 Nisan’da başlıyor

Sosyal, ekonomik ve çevresel konularda önemli etkiler yaratan başarılı sürdürülebilir iş modellerini ödüllendirmek ve geniş kitlelerle paylaşmak amacıyla bu yıl yedincisi düzenlenen Sürdürülebilir İş Ödülleri için başvurular 1 Nisan’da başlıyor. Toplam 14 kategoride yapılacak başvurular, 21 Mayıs’a kadar devam edecek.

Büyük ölçekli şirketler, KOBİ’ler, Startup ve Belediyelerin başvuru yapabildiği ödüllerde bu yıl ilk defa Uluslararası Projeler de ödüllendirilecek. Sonuçlar alanında uzman akademisyenlerden ve lider isimlerden oluşan seçkin bir jüri tarafından yapılacak değerlendirmenin ardından açıklanacak.

Tüm sektörlerde sürdürülebilir iş modellerine yönelik çalışmalarıyla örnek teşkil eden şirketlere açık olan ‘Sürdürülebilir İş Ödülleri’, Türkiye’de sürdürülebilirlik dönüşümünü hedefleyen birçok yenilikçi projenin ortaya çıkmasına ilham ve yön vermeyi amaçlıyor. Sosyal, ekonomik ve çevresel konularda önemli etkiler yaratan başarılı modelleri ve projeleri ödüllendiren platformda, geride kalan 6 yılda sektöründe lider birçok firma ödül kürsüsüne çıktı.

Bugünün büyüme potansiyellerini sınırlayan zorluklarına karşı çözümler üreten, riskleri fırsata çevirerek sürdürülebilir iş modellerine dönüşüme katkı koyan Büyük Ölçekli firmaların yanı sıra KOBİ, Startup ve Belediyeler de ödüllere başvurabiliyor. Sürdürülebilir İş Ödülleri için 1 Nisan’da başlayacak başvuru süreci, 21 Mayıs’a kadar devam edecek. Başvurular için detaylar, https://surdurulebilirisodulleri.com/ sitesi aracılığıyla takip edilebiliyor.

sivilalan.com'u Telegram'da Takip Edin!sivilalan.com'u Linkedin'de Takip Edin!

Bu yıl Uluslararası Projeler de ödüllendiriliyor

Enerji Yönetimi, Atık Yönetimi, Su Yönetimi, Sürdürülebilir İş Raporlaması, Karbon Yönetimi, Sürdürülebilir İnovasyon, Sosyal Etki, Çeşitlilik ve Kapsayıcılık, İşbirliği, Sürdürülebilirlik İletişimi, Tedarik Zinciri Yönetimi, Kadının Güçlendirilmesi, Çalışan Katılımı ve Startup olarak toplam 14 kategoride başvuru yapılabilecek ödüllerde bu yıl Uluslararası Projeler de değerlendirilecek. Sürdürülebilir iş modelleri ile etki alanını büyüten ve uluslararası alana yayılan bu projeler de ayrı bir kategoride ödüllendirilecek. Alanında uzman akademisyenlerden ve lider isimlerden oluşan seçkin jüri üyeleri tarafından yapılacak değerlendirmenin ardından kazananlar Ekim ayında düzenlenecek ödül töreninde açıklanacak.

Sürdürülebilirliğimizi sağlamak için bize buradan kahve ısmarlayarak destek olabilirsiniz!

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer Haberler