Doğruluk Payı Atölyesi 30 Kasım’da Antalya’da!

Doğruluk Payı Atölyesi 30 Kasım'da Antalya'da!

Doğruluk Payı ekibi  4 yılı aşkın doğruluk kontrolü (fact-checking) deneyimini siz takipçileri ile paylaşmaya devam ediyor!

Son yıllarda tüm dünyada giderek popülerleşen iddia kontrolü yöntemini daha geniş kitlelere tanıtmak, metodolojisini sizlere aktarmak, Doğruluk Payı’nın gönüllü ekibini genişletmek amacıyla farklı illerde atölye serileri yapıyoruz. Bu atölyelerde hem Doğruluk Payı ekibini tanıyacak, nasıl içerik hazırladığını görecek ve deneyimleyecek, doğruluk kontrolü (fact-checking) metodu ile tanışacak, hem de ekibe katılmak için bir şans yakalayacaksınız.

sivilalan.com'u Telegram'da Takip Edin! sivilalan.com'u Linkedin'de Takip Edin!

Bu çalışmalarımızın bir sonraki noktası Antalya olacak. Doğruluk Payı Antalya Atölyesi, 30 Kasım 2019 Cumartesi günü, 13:00-17:00 saatleri arasında Rixos Downtown Hotel‘de gerçekleşecek! Sakıp Sabancı Bulvarı, Konyaaltı Sahili’nde yer alan Rixos Downtown Hotel’in toplantı salonunda düzenlenecek çalışmamız, 20 kişi ile sınırlıdır.

Çalışma tamamen ücretsizdir ancak atölyeye gelirken bilgisayar getirmek zorunludur.

Başvurmak için tıklayınız

Önceki atölye çalışmalarından birinin gerçekleştiği İzmir’den fotoğraflar için tıklayınız. Atölyeler ile ilgili her türlü sorunuz için [email protected]’a mail atabilirsiniz.

Sürdürülebilirliğimizi sağlamak için bize buradan kahve ısmarlayarak destek olabilirsiniz!

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer Haberler