Doğruluk Payı Atölye Serisi Bursa İle Devam Ediyor!

Doğruluk Payı Atölye Serisi Bursa İle Devam Ediyor!

Doğruluk Payı 4 yılı aşkın doğruluk kontrolü (fact-checking) deneyimimizi siz takipçilerimiz ile paylaşmaya devam ediyor!

Son yıllarda tüm dünyada giderek popülerleşen iddia kontrolü yöntemini daha geniş kitlelere tanıtmak, metodolojisini sizlere aktarmak, Doğruluk Payı’nın gönüllü ekibini genişletmek amacıyla farklı illerde atölye serileri yapıyoruz. Bu atölyelerde hem Doğruluk Payı ekibini tanıyacak, nasıl içerik hazırladığını görecek ve deneyimleyecek, doğruluk kontrolü (fact-checking) metodu ile tanışacak, hem de ekibe katılmak için bir şans yakalayacaksınız.

sivilalan.com'u Telegram'da Takip Edin! sivilalan.com'u Linkedin'de Takip Edin!

Bu çalışmalarımızın bir sonraki noktası Bursa olacak. Doğruluk Payı Bursa Atölyesi, 9 Kasım 2019 Cumartesi günü, 13:00-17:00 saatleri arasında Mercure Hotel Bursa‘da gerçekleşecek! Çekirge Mahallesi Çekirge Caddesi No:81’de bulunan Mercure Hotel Bursa‘nın toplantı salonunda gerçekleşecek olan çalışmamız, 20 kişi ile sınırlıdır.

Çalışma tamamen ücretsizdir ancak atölyeye gelirken bilgisayar getirmek zorunludur.

Atölyeye başvurmak için tıklayınız.

Önceki atölye çalışmalarından birinin gerçekleştiği İzmir’den fotoğraflar için tıklayınız. Atölyeler ile ilgili her türlü sorunuz için [email protected]’a mail atabilirsiniz.

Sürdürülebilirliğimizi sağlamak için bize buradan kahve ısmarlayarak destek olabilirsiniz!

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer Haberler