Yarınlara Uçuyoruz Projesi’nin Yeni Dönem Proje Başvuru Çağrısı Açıldı!

Yarınlara Uçuyoruz Projesi'nin Yeni Dönem Proje Başvuru Çağrısı Açıldı!

Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) yürütücülüğünde , Pegasus Hava Yolları desteği ve Sivil Toplum İçin Destek Vakfı koordinasyonunda gerçekleşen Yarınlara Uçuyoruz Projesi ile gençlerin seyahat içeren toplumsal fayda ve dayanışma temelli proje fikirleri destekleniyor.

sivilalan.com'u Telegram'da Takip Edin! sivilalan.com'u Linkedin'de Takip Edin!

Gençlerin Türkiye içindeki toplumsal fayda ve dayanışma temelli fikirlerini desteklemek için kurulan bir hibe programı olan Yarınlara Uçuyoruz Projesi’ne Türkiye’deki 18-29 yaş arası gençler, gençlik grupları ve gençlerle çalışan Sivil Toplum Kuruluşları (STK), toplumsal fayda ve dayanışmayı odağına alan bütün seyahat fikirleriyle 9 Eylül – 9 Ekim 2019 tarihleri arasında başvuru yapabilecek. Fon kapsamında başvuru sahipleri 5.000 TL’ye kadar seyahat fonundan  yararlanabilecek. Bu çerçevede gençlerle ilgili faaliyet ve kâr amacı gütmeyen grup, inisiyatif ve kuruluşlar, gençler ve üniversite grupları, üniversite kulüpleri, sivil toplum kuruluşları, lise kulüpleri, spor kulüpleri vb. yararlanıcı olabilir.

Kadın hakları, toplumsal cinsiyet eşitsizliği ve hayvan hakları temalarında gelen proje başvuruları önceliklendirilecektir. 

Genel Koşullar:

Çalışmanın mutlaka bir toplumsal fayda, farkındalık veya dayanışma odağında kurgulanmış olması,

Çalışma içeriğinde belli bir grubu güçlendirici faaliyetlerin yer alması (Örnek: Gençleri güçlendirme, kadınları güçlendirme, çocuk çalışmaları, kültürel mirası korumaya yönelik çalışmalar vb.),

Çalışmanın içeriğinde mutlaka somut bir faaliyet olması, seyahat edilecek şehirdeki kişi/grupların da dahil olabilecekleri bir kurgunun yaratılması,

Bu kapsamda gençlerin ülke içinde Pegasus Hava Yolları’nın uçtuğu iç hat destinasyonlarına seyahatlerini içeren çalışmalar desteklenecektir.

Detaylı bilgi: www.yarinlaraucuyoruz.com

Başvuru formu: https://tr.surveymonkey.com/r/yarinlaraucuyoruz

Sürdürülebilirliğimizi sağlamak için bize buradan kahve ısmarlayarak destek olabilirsiniz!

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer Haberler