Uluslararası Af Örgütü Türkiye Şubesi İnsan Hakları Eğitimi Proje Asistanı Arıyor!

Uluslararası Af Örgütü Türkiye Şubesi İnsan Hakları Eğitimi Proje Asistanı Arıyor!

Uluslararası Af Örgütü Türkiye Şubesi’nin Ankara’daki proje ofisinde 1 yıl süreyle tam zamanlı olarak görevlendirilecek Proje Asistanı arıyor. İnsan hakları eğitimi, organizasyon ve iletişim hakkında bilgi ve deneyim bu pozisyon için tercih sebebidir.

Proje Asistanı, Uluslararası Af Örgütü Türkiye Şubesi tarafından yürütülecek olan “Yerel Basın İçin İnsan Hakları Eğitimi” projesinde görev alarak, tüm hazırlık, organizasyon ve iletişim çalışmalarının, gerekli web içerikleri oluşturma ve proje kapsamında üretilecek basılı malzemeye dair süreçlerin İnsan Hakları Eğitimi departmanıyla iş birliği halinde yürütülmesinden, ve proje kapsamındaki eğitimlerin sorunsuz olarak yürütülmesinden sorumlu olacaktır.

Aranan Nitelikler:

  • Üniversitelerin 4 yıllık eğitim programlarından mezun olmak
  • İngilizce ve Türkçe bilgisi
  • Sözlü yazılı iletişim becerisi
  • Seminer / Atölye / Konferans organizasyon ve yeterli bütçe yönetim deneyimi
  • En az 2 yıl benzer bir pozisyonda çalışma deneyimi
  • Tercihen yerel basın ile çalışma deneyimi

Adayların fotoğrafsız Türkçe ve İngilizce özgeçmişlerini ve Türkçe bir niyet mektubunu, konu satırında Ref:PA01 referans koduyla, [email protected] adresine göndermelerini rica ederiz.

Yukarıda belirtilen şekilde yapılmayan başvurular kesinlikle değerlendirmeye alınmayacaktır. Başvurunuz elimize ulaştığında, başvurunuzun tarafımıza ulaştığına dair bir teyit mesajı gönderilecektir. Görüşme için seçilen az sayıdaki adayla yapılacak olan mülakat Türkçe yapılacak ve başvurular kesinlikle gizli tutulacaktır. Sadece görüşmeye çağrılacak adaylar ile iletişime geçilecektir.

Proje Asistanı’nın ayrıntılı görev tanımı ve pozisyon için gerekli temel beceriler hakkında ayrıntılı bilgi edinmek için lütfen işaretli yerleri tıklayınız.

**Kuruluşumuzda yaş, din, ırk, etnik köken, cinsiyet, engellilik, cinsel yönelim ve benzeri sebeplere dayalı ayrımcılık yoktur. Kadın adayların başvurusu özellikle teşvik edilmektedir.

Son başvuru tarihi 28 Temmuz 2019, saat 18:00’dir.

Sürdürülebilirliğimizi sağlamak için bize buradan kahve ısmarlayarak destek olabilirsiniz!

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer Haberler