Sivil Toplum Kuruluşları İhtiyaç Analizi Buluşması – 27 Nisan 2018

Sivil Toplum Kuruluşları İhtiyaç Analizi Buluşması - 27 Nisan 2018
Sivil Toplum Kuruluşları İhtiyaç Analizi Buluşması – 27 Nisan 2018

Eğitmen Panda – Sivilalan.com işbirliği ile gerçekleşen etkinlikte, 3. nesil metotlar kullanarak ihtiyaç analizi sivil toplum kuruluşlarının hangi konularda kapasite geliştirmeye ihtiyaçları olduğuna dair bir ihtiyaç analizi gerçekleştirilecek, buluşma sonrası çıktılar yayınlanacaktır.

Etkinlik 27 Nisan 2018 tarihinde 11:00 – 16:00 arası gerçekleşecektir.

Başvuru Formu İçin Tıklayınız.

sivilalan.com, sivil toplumdaki tüm paydaşlar için bir iletişim ve haberleşme platformudur. Bu platform sayesinde güncel olarak sivil toplum kuruluşlarındaki iş ilanlarına, eğitim çağrılarına, hibe duyurularına, alanı güçlendirmek ve geliştirmek için hazırlanmış yayınlara ulaşabilirsiniz.

Eğitmen Panda 2017 yılında şirketlerin ve kurumların eğitim ihtiyaçlarına 3. nesil çözümler üretmek için dünyaya geldi. Katılımcıların kendi öğrenme motivasyon ve hızı ile birbirlerinden öğrenebilecekleri eğitimler tasarlar ve uygular. İletişim, Takım Çalışması, Uyuşmazlık Çözümü, Liderlik ve daha bunlar gibi onlarca eğitimin uzun ve akılda kalması zor sunumlarla değil, eğlenceli ve katılımcıların durumu deneyimlemesini sağlayan oyun ve simulasyonlar aracılığı ile yapılması gerektiğine inanır. Eğitim ile ilgili diğer organizasyonel ihtiyaçlara hızlı ve pratik çözümler sunar.

Sürdürülebilirliğimizi sağlamak için bize buradan kahve ısmarlayarak destek olabilirsiniz!

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer Haberler