Askıda Bilet Var!

1522135267 askidanevar biletix iyilige bilet 1080x601
1522135267 askidanevar biletix iyilige bilet 1080×601

Biletix, eski bir gelenek olan “askıda ekmek” uygulamasından ilham alınarak kurgulanan ‘’Askıda Ne Var’’ ile bir araya gelerek üniversite öğrencilerine destek veriyor.

Biletix, 2012 yılında kurulan veüniversite öğrencilerine yemek, kıyafet, kitap, yurtdışı staj gibi birçok ürün ve hizmetlerin ücretsiz sunulmasını sağlayan’’Askıda Ne Var’’ile bir araya gelerek üniversite öğrencilerine destek veriyor.

Üniversiteli gençlerin konser, tiyatro, kurs, workshop ve spor gibi birçok sayıda etkinliğe katılarak kendilerini geliştirebilme fırsatını sunan proje 7’den 70’e herkesi bu paylaşımın bir parçası olmaya çağırıyor.

Projeye destek vermek isteyenlerin yapması gereken tek şey ise Biletix’ten bilet alırken işlem sırasında fazladan bir bilet alarak askıya bırakmak. Askıya bırakılan biletler üniversite öğrencileri ile buluşuyor. Üniversiteli gençlerin aktiviteleredaha çok katılmalarına destek verecek işbirliği binlerce öğrenciye ulaşmayı amaçlıyor.

Biletix CEO’su Kemal Erdine, “Geleceğimiz olan öğrencileri sanat ve sanatçıyla buluşturmak bu sektördeki her kurumun sosyal sorumluluğudur. Biz bu bağlamda Oğuzhan Bey ile kol kola girerek öncülük yapmaktan gurur duyuyoruz.” dedi.

Askıda Ne Var kurucusu Oğuzhan Canım ise bu iş birliği için, “Öğrencilerin üniversite hayatında kendilerini geliştirmelerine, kültür ve sanatla buluşmalarına Biletix ile birlikte destek olduğumuz için çok mutluyuz.” sözlerini aktardı.

Üniversite öğrencilerine destek olmak isteyen herkes askıya bir bilet bırakarak bu gönüllü hareketin bir parçası olabilir. Daha fazla bilgi ve destek için www.biletix.com adresine uğramayı unutmayın.

Sürdürülebilirliğimizi sağlamak için bize buradan kahve ısmarlayarak destek olabilirsiniz!

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer Haberler