Ali İsmail’in sevenleri yirmi dördüncü yaş gününde buluştu

alikev muzik toplulugu
alikev muzik toplulugu

Ali İsmail’in hayallerindeki dünyayı hayata geçirmek için ailesi tarafından kurulan ALİKEV, sevilen sanatçı Leman Sam’ın katılımlarıyla Ali İsmail Korkmaz Anma Gecesi’ni gerçekleştirdi. 

Ali İsmail Korkmaz’ın “Düşlerindeki Özgür Dünya” için yola çıkan ALİKEV, bu yıl da Ali İsmail’in doğum gününde Ali’nin hayallerini ve umutlarını paylaşan herkesi bir araya getirdi.  Sevilen şarkılarıyla ve sesiyle etkinliğe renk katan Leman Sam, ALİKEV Müzik Topluluğu’nun da eşliğiyle misafirlere müzik şöleni yaşattı.

Ali İsmail’in doğum günü anması kapsamında bu yıl ilk kez Hatay Barış Koşusu da düzenlendi. Barış Koşusu’nda 145 kişi Ali İsmail’in düşleri için 10 kilometre mesafe koştu. ALİKEV ve Hatay Büyükşehir Belediyesi tarafından organize edilen ve Defne Belediyesi’nin yanı sıra Antakya Ticaret ve Sanayi Odası tarafından desteklenen halk koşusuna ise yaklaşık 400 gönüllü katılım gösterdi.

Koşunun ardından tüm sevenleri Ali İsmail’i mezarı başında anmak için toplandı. Ali İsmail’in yeğeni, Hatay Barış Koşusu’nda kazandığı madalyasını dayısına armağan etti.

Sürdürülebilirliğimizi sağlamak için bize buradan kahve ısmarlayarak destek olabilirsiniz!

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer Haberler