ALİKEV, yirmi dördüncü yaş gününde Ali İsmail Korkmaz’ı anıyor

web sitesi slider son 10
web sitesi slider son 10

Ali İsmail’in düşlerindeki dünyayı hayata geçirmek için ailesi tarafından kurulan ALİKEV, Deneyimli şarkıcı Leman Sam’ın katılımlarıyla 17 Mart’ta, Meclis Kültür Merkezi’nde Ali İsmail Korkmaz Anma Gecesi’ni gerçekleştirecek.

Ali İsmail Korkmaz’ın “Düşlerindeki Özgür Dünya” için yola çıkan ALİKEV, bu yıl da Ali İsmail’in doğum gününde bir kere daha Ali’nin hayallerini ve umutlarını paylaşan herkesi 17 Mart’ta, Antakya’da bulunan Meclis Kültür Merkezi’nde, saat 20.00’da bir araya getiriyor.

Sevilen şarkılarıyla ve sesiyle etkinliğe renk katacak olan Leman Sam, ALİKEV Müzik Topluluğu’nun da eşliğiyle misafirlere müzik kalitesi yüksek anlar yaşatacak.

18 Mart tarihinde ise ilk defa gerçekleşecek olan Hatay Barış Koşusu’na hazırlanan ALİKEV, koşu alanında sahne alarak koşuculara ezgileriyle eşlik edecek olan ALİKEV Müzik Topluluğu’yla birlikte Ali İsmail Korkmaz’ın düşlerini paylaşan herkesi oraya davet ediyor. Etkinlik, ALİKEV ve Hatay Büyükşehir Belediyesi tarafından organize ediliyor ve Defne Belediyesi’nin yanı sıra Antakya Ticaret ve Sanayi Odası tarafından destekleniyor.

Kayıt ve daha fazla bilgi için: https://bariskosusu.com/

Sürdürülebilirliğimizi sağlamak için bize buradan kahve ısmarlayarak destek olabilirsiniz!

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer Haberler