Özyeğin Üniversitesi 8 Mart’ta kadın girişimcileri bir araya getiriyor!

ozu kadin girisimciler panel
ozu kadin girisimciler panel

Girişimcilik dünyasının kadın kahramanları başarı hikâyeleriyle gençlere ilham vermek üzere, Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nde Özyeğin Üniversitesi’nde buluşuyor. Geleneksel kariyer günlerine farklı bir yorum katan ve bu yıl sekizincisi düzenlenen “Sectoral Orienteering” etkinliği kapsamında yapılacak Kadın Girişimciler Paneli, Çekmeköy Kampüsü’nde gerçekleşecek.  

Özyeğin Üniversitesi Sektörel Eğitim ve Profesyonel Gelişim ekibinin düzenlediği “Sectoral Orienteering” etkinliği bu yıl sekizinci kez öğrencileri, iş ve sanat dünyasından profesyonellerle buluşturuyor.

Gazeteci Elif Ergu’nun moderatörlüğünde gerçekleşecek olan Kadın Girişimciler Paneli’ne 1K Kimya kurucusu Sevginar Baştekin, Biolive kurucusu Duygu Yılmaz, Dress Best Uniforms kurucusu Tülin Yazıcı ve SBS Bilimsel Bio Çözümler kurucusu Aslı Elif Tanuğur konuşmacı olarak katılacak. Zoru başaran kadınlar, hikayeleri ve motive edici konuşmalarıyla geleceğin girişimci kadınlarına ilham verecek. Panel, 8 Mart Perşembe günü 12:00-13:30 saatleri arasında Çekmeköy Kampüsü’nde gerçekleşecek.

Kariyer günlerine yenilikçi bir bakış
5-9 Mart tarihleri arasında Çekmeköy Kampüsü’nde gerçekleşecek olan “Sectoral Orienteering” etkinliği Kadın Girişimciler Paneli gibi pek çok panel, sergi, workshop ve etkinliğe bir hafta boyunca ev sahipliği yapacak. Geniş bir etkinlik yelpazesinde firma, yönetici ve çalışanlarla bir araya gelen ÖzÜ öğrencileri, ilgi duydukları ve merak ettikleri iş alanları ile ilgili konularda bilgi ve deneyim edinme fırsatı bulacak.

Sectoral Orienteering 2018’in detaylı programına http://so.ozyegin.edu.tr/ adresinden ulaşılabiliyor.

Girişimcilik dünyasının kadın kahramanları başarı hikâyeleriyle gençlere ilham vermek üzere, Dünya Emekçi Kadınlar Günü'nde Özyeğin Üniversitesi'nde buluşuyor. Geleneksel kariyer günlerine farklı bir yorum katan ve bu yıl sekizincisi düzenlenen “Sectoral Orienteering” etkinliği kapsamında yapılacak Kadın Girişimciler Paneli, Çekmeköy Kampüsü'nde gerçekleşecek.  

Sürdürülebilirliğimizi sağlamak için bize buradan kahve ısmarlayarak destek olabilirsiniz!

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer Haberler