Dijital GüvenlikSosyal Medya

Sevdiğiniz sitelere özgürce erişin!

0

Hide My Ass

VPN uygulamalarının içinde bir tanesi en yüksek puanı taşıyor. Size dikkat eden ve daha özgür bir internet kullanımı sunan “Hide My Ass” gerçek gizlilik ve koruma sunuyor!

Hide My Ass nasıl çalışıyor?

VPN hizmeti, interneti özel bir ağ gibi kullanmanızı sağlıyor. Bu sayede yüksek güvenlik ve dünyanın dört bir yanındaki sitelere erişim olanağı sunuyor. Ayrıca kullanmak oldukça kolay.

Öncelikle VPN hizmeti Hide My Ass’i kullanacağınız cihazınıza VPN yazılımın yüklemeniz gerekiyor. Birkaç dakika içinde indirebileceğiniz yazılımı kurduktan sonra kendinize bir konum seçmeniz gerekiyor. Sanal milliyetiniz olarak da adlandırabileceğimiz bu konum, siz nerede olursanız olun, internete girdiğiniz konum olarak seçtiğiniz yer olarak görülecek.

Hemen denemek için tıklayınız!

Tüm cihazlar için uygun!

Bilgisayar, tablet veya akıllı telefon fark etmiyor. Hide My Ass tüm cihazlarda çalışma özelliğini de taşıyor. Ayrıca iOs veya Android gibi uygulamalarda da seçici davranmıyor ve tüm yazılımlara uyum sağlıyor.

Hide My Ass! kullanırken

VPN yazılımı kullanmak, internette kimsenin izini süremediği bir posta kutusuna sahip olmak gibidir. Bir internet sitesine tıkladığınızda bilgisayarınız gerçek IP adresiniz yerine Hide My Ass’in IP adreslerinden birini bildirir. Öncelikle web sitesinin verileri Hide My Ass! adresine gönderiliyor. Ardından da VPN yazılımınız bu bilgileri güvenli bir şekilde sizinle paylaşıyor. Böylece sunucu neredeyse sizin konumunuzda orası gibi görünüyor ve dünyanın neresinde olursanız olun, seçtiğiniz konumdaymışsınız gibi internete bağlanabilir, veri aktarımı yapabilir ve gezebilirsiniz. Böylece tüm bilgileriniz ve verileriniz güvenli bir şekilde saklanır.

Özellikle bilgisayar korsanları ve bazı meraklı insanların çevrimiçi yaptığınız işlemlerinizi gerçek IP adresinize kadar izleyemez ve kimlik bilgilerinizi veya konumunuzu öğrenemez.

Hemen denemek için tıklayınız!
Banka, hukuk büroları, diğer işletmeler ve resmi kuruluşlar gibi kurumların kullandığına benzeyen, önemli bir gizlilik aracı kullanımınıza sunan Hide My Ass! önemli ve gizli verilerinizi mükemmel bir şekilde korur.

Hide My Ass!i diğer VPN sağlayıcılardan ayıran nedir?

Elbette çok büyük bir küresel ağa sahip olması HMA!’yı diğer VPN sağlayıcılardan ayırıyor. Hide My Ass! toplam 190+ ülkede 320+ konumda bulunan 720+ VPN sunucusu ile 93.000+ IP adresine sahip. Farklı fiyat seçenekleri ve kullanım süreleri sunan Hide My Ass! paketlerinden birini seçip güvenli şekilde ödeme yaptıktan sonra kullanmaya başlayabilirsiniz!

Sürdürülebilirliğimizi sağlamak için bize buradan kahve ısmarlayarak destek olabilirsiniz!

Sivil toplumdaki tüm kariyer, etkinlik, burs, hibe ve eğitim duyurularına daha hızlı ulaşmak için WhatsApp topluluğumuza şuradan katılın!

Yorumlar

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.