Sivil Düşün Aktivist Programı açılıyor!

1 gl8VQjQ8OdBq98L29l3Xow 1
1 gl8VQjQ8OdBq98L29l3Xow 1

Sivil Düşün Aktivist Programı, yenilenen yapısıyla sivil toplumun tüm aktörlerine 2016 yılında da destek vermeye devam edecek.

Başvuru ve uygulama süreçleri kolaylaştırılmış, esnek ve şeffaf bir yaklaşımla gerçekleştirilen, sivil alanda faaliyet gösteren farklı aktörleri hedefleyen Aktivist Programı, yenilenen yapısıyla destek başvurularını 23 Haziran Perşembe günü saat 13:00’de yeniden açıyor!

Aktivist Programı; hak temelli çalışmalar yürüten sivil toplum örgütleri, sivil işbirlikleri, ağlar, platformlar, sendikalar, kent konseyleri, kar amacı gütmeyen diğer yapılar ve aktivistlerin; katılımcı demokrasinin, eşitlik ve özgürlük değerlerinin geliştirilmesine katkıda bulunan çalışmalarını Nisan 2013 tarihinden beri destekliyor.

Önümüzdeki iki yıl süresince dilediğiniz zaman başvuruda bulunabileceğiniz Aktivist Programı, destek verdiği alanları da genişletip, çeşitlendiriyor. Farklı kategorilerde gerçekleştirebileceğiniz başvurular, genişleyen Sivil Düşün Teknik Destek Ekibi ile daha da kolaylaştırılmış bir süreçte ilerleyecek.

Aktivist Programı’nın 2016 desteklerine yönelik başvuru rehberleri, formlar ve ayrıntılı bilgiyi çok yakında http://sivildusun.net adresinde.

Sürdürülebilirliğimizi sağlamak için bize buradan kahve ısmarlayarak destek olabilirsiniz!

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer Haberler