Yılın en heyecan verici etkinliklerinden biri olan Sustain2Solve Summit 2024 için başvurular başladı!

Yılın en heyecan verici etkinliklerinden biri olan Sustain2Solve Summit 2024 için başvurular başladı!

Yılın en heyecan verici etkinliklerinden biri olan Sustain2Solve Summit 2024 için başvurular başladı. Bu yıl üç farklı ilde düzenlenecek olan Summit, alanında uzman mentorlar, eğitmenler ve değerli sponsorları ile katılımcıları buluşturmayı hedefliyor.

Summit 2024’e hem takım halinde hem de bireysel olarak katılım mümkün. Bir girişim fikri olanlar, fikirlerini geliştirmek için doğru yerdesiniz. Henüz bir fikri olmayanlar ise, problem tespiti yaparak yenilikçi çözümlerle girişimciliğe adım atma fırsatı bulacaklar. Süreç boyunca birçok şirketten mentorluk ve eğitimler alınacak, katılımcılar bol bol eğlenirken öğrenme fırsatı yakalayacak.

En iyi üç fikir, 6 aylık hızlandırma programına katılarak şirket olma yolunda büyük bir adım atma şansı yakalayacak. Bu yıl 3 ilde (Ankara,İzmir,İstanbul) toplam 9 fikir hayata geçirilecek. Ayrıca, ön kayıt yaptıran katılımcılarla Summit tarihine kadar birçok keyifli chat etkinliği düzenlenecek.

Chat Etkinliği: Summit mentorlarının ön kayıt yaptıran katılımcılar ile 20 kişilik gruplar halinde Summit öncesi bir araya gelmesidir.

Başvurular, 15 Temmuz tarihine kadar Sustain2Solve web sitesi üzerinden yapılabilir. Daha detaylı bilgi almak ve başvuru formunu doldurmak için web sitesini ziyaret etmeyi unutmayın. Sorularınız için iletişime geçebilirsiniz.

Web Sitesi: https://www.sustain2solve.com

Sustain2Solve Summit 2024’te buluşmak dileğiyle!

İletişim: Sustain2Solve Organizasyon Ekibi
E-posta: [email protected]
Telefon: +90 123 456 78 90
Website: https://www.sustain2solve.com

Sürdürülebilirliğimizi sağlamak için bize buradan kahve ısmarlayarak destek olabilirsiniz!

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer Haberler