Geleceği Yeniliyoruz – Yeşil Gelecek: Küresel Farkındalık ve Sürdürülebilirlik Modülü

Geleceği Yeniliyoruz - Yeşil Gelecek: Küresel Farkındalık ve Sürdürülebilirlik Modülü

Geleceğimizi şekillendirme zamanı geldi! Yeşil bir gelecek için harekete geçmek ve küresel farkındalık edinmek bir tercih değil, gereklilik. Sen de bizim gibi düşünüyorsan, Yeşil Gelecek: Küresel Farkındalık ve Sürdürülebilirlik modülüne davetlisin!

Bilim Virüsü ve Fiba Yenilenebilir Enerji iş birliği ile hayata geçirdiğimiz “Geleceği Yeniliyoruz” programının “Yeşil Gelecek: Küresel Farkındalık ve Sürdürülebilirlik” modülünde küresel meselelere dair farkındalık kazanacak, çözümün parçası olacak ve toplumsal adalet konusunda tartışacağız. 

Bu programda neler yapacaksın?

  • Küresel sorunların derinliklerine inecek, iklim değişikliği, doğal kaynakların tükenmesi, küresel sağlık ve ekonomik eşitsizlik gibi konularda bilgi edineceksin.
  • Farklı kültürlerin sürdürülebilirlik ile olan bağlarını keşfedecek ve küresel barışa katkıda bulunmanın yollarını öğreneceksin.
  • Atıksız bir yaşam tarzı benimsemenin önemini kavrayacak ve sıfır atık ve döngüsel ekonomi prensiplerini uygulamaya koyacaksın.
  • Teknolojinin gücünü kullanarak sürdürülebilir çözümler üretmenin yollarını öğrenecek ve dijital atıkların yönetimine katkıda bulunacaksın.
  • Sürdürülebilir şehirlerin nasıl inşa edileceğini keşfedecek ve kent yaşamının çevreye olan etkisini azaltmak için adımlar atacaksın.

Dahası var: 

  • Geleceği Yenileyenlerle Tanış: Geleceği yenileyen liderler ve genç girişimciler ile tanışarak, deneyimlerinden ilham alabilirsin. 
  • Yeni Uzmanlık Alanlarını Keşfet: Enerji dünyasındaki en yeni ve heyecan verici alanları keşfetmek için interdisipliner sohbetlere katılabilir, yeni alanlar ve uzmanlıklar keşfedebilirsin.
  • Tematik Sohbetlere Katıl: Sürdürülebilirlik, enerji sektörü, iş dünyası gibi önemli konularda önde gelen isimlerle bir araya gelebilir ve kariyerine yönelik yolculukların için yeni bir harita oluşturabilirsin. 

Geleceği Yeniliyoruz, geleceğe dair umutlu ve proaktif bir bakış açısına sahip olan tüm üniversite öğrencilerinin başvurularına açık. 

Başvurmak için: https://www.youthall.com/tr/bilimvirusu/gelecegi-yeniliyoruz_8/ 

Sen de başvur, geleceği birlikte yenileyelim!

Son başvuru tarihi: 5 Temmuz Cuma 23:59

Sürdürülebilirliğimizi sağlamak için bize buradan kahve ısmarlayarak destek olabilirsiniz!

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer Haberler