Çoklu Krizler Çağında Çocuğun İyi Olma Halini Düşünmek Etkinliği 15 Kasım’da!

Çoklu Krizler Çağında Çocuğun İyi Olma Halini Düşünmek Etkinliği 15 Kasım'da!

20 Kasım Dünya Çocuk Hakları Günü yaklaşıyor. Savaşlar yaşanıyor, iklim krizinin, pandeminin ve depremin etkileri devam ediyor. Bunlarla birlikte birçok farklı krizin üst üste yaşandığı, “çoklu krizler” olarak tanımlanabilecek bu dönemde çocuğun iyi olma hali üzerine birlikte düşünmeye ihtiyaç var. Bu doğrultuda İstanbul Bilgi Üniversitesi Çocuk Çalışmaları Birimi sizi 15 Kasım’da gerçekleşecek etkinliklerine davet ediyor.

TÜBİTAK Proje 1001-Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Projelerini̇ Destekleme Programı kapsamında yürütülen “Krizler Çağında Çocuk Olmak: Türkiye’de Pandemi Sonrasında Çocukların İyi Olma Halini Yeniden Düşünmek” isimli proje çerçevesinde gerçekleştirilecek olan etkinli hibrit olarak gerçekleştirilecektir.

Yüz yüze buluşma İstanbul Bilgi Üniversitesi santralistanbul Kampüsü’nde E2-221’de olacaktır. Çevrimiçi kayıt yaptıran katılımcılara toplantıya girişleri için gerekli bağlantı ve toplantı detayları; etkinlik gününden en geç bir gün önce (14 Kasım 2023 Salı günü) aşağıda belirttiğiniz e-posta adresinize gönderilecektir.

Kayıt olmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Sürdürülebilirliğimizi sağlamak için bize buradan kahve ısmarlayarak destek olabilirsiniz!

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer Haberler