Cherie Blair Foundation Mentoring Programme için Başvurular 13 Ekim’e Kadar Sürüyor!

Cherie Blair Foundation Mentoring Programme için Başvurular Açıldı!

Türkiye Girişimcilik Vakfı’nın Türkiye partneri olduğu Cherie Blair Foundation’ın her sene gelişmekte olan ülkelerdeki kadın girişimcileri desteklemek amacıyla hayata geçirdiği Mentoring Programme kapsamına başvurular başladı!

Mentorluk Programı Hakkında

Cherie Blair Foundation for Women‘ın altın akreditasyonlu İş Dünyasındaki Kadınlara Mentorluk programı, kadın iş sahiplerine dikkatle eşleştirilmiş, deneyimli profesyonel mentörlerle dönüştürücü bir yolculuk sunar. Bu program ücretsizdir ve kadınların işlerini büyütmelerine yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Bir yıl boyunca kişisel gelişim ve iş hedefleriniz üzerinde mentörünüzle çevrimiçi işbirliği yapacaksınız. Bu deneyim binlerce kadının işini bir üst seviyeye taşımış ve kadın girişimciler için oyun sahasını eşitlemeye yardımcı olmuştur.

Mentee’ye Sağlanan Faydalar

Mentee’ler, deneyimlerinin artan özgüven, güçlü iş ilişkileri ve daha fazla bilgi gibi olumlu sonuçlar doğurduğunu rapor etmektedirler. İş planlarının gözden geçirilmesinden ürünlerin piyasaya sürülmesine ve finansal sistemlerin iyileştirilmesine kadar birçok başarıya imza atmışlardır. Bu sıkça iş performansının artmasını, müşteri, satış ve kârların artmasını ve birçok kadının daha istikrarlı ve güvende hissetmesini sağlamıştır. Dünya genelindeki birçok mentee, bu deneyimin işleri için başlarına gelen en iyi şeylerden biri olduğunu belirtmektedir.

Başvurular

Başvurular şimdi açık! Bu yaşam değiştiren fırsattan ilgileniyorsanız, lütfen ekteki broşürdeki seçim kriterlerini ve önemli bilgileri dikkatlice inceleyin ve 13 Ekim 2023’e kadar çevrimiçi başvuru formunu doldurun. Başvuru formunda Türkiye Girişimcilik Vakfı‘nın sizi aday olarak gösterdiğini belirtmeniz gerekmektedir.

Başarılı olmanız durumunda, 1.5 saatlik çevrimiçi eğitime davet edilecek ve ardından Mayıs 2023’te mentorluk ilişkinizi başlatacaksınız.

Programın dili İngilizce olacaktır.

Süreçle ilgili herhangi bir sorunuz varsa, Cherie Blair Foundation for Women ile iletişime geçmekten çekinmeyin: [email protected].

Sürdürülebilirliğimizi sağlamak için bize buradan kahve ısmarlayarak destek olabilirsiniz!

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer Haberler