Yücel Kültür Vakfı’nın İngilizce Konuşma Kulübüne Başvurular Başladı!

Yücel Kültür Vakfı tarafından ücretsiz ve çevrim içi organize edilen konuşma kulübünün en temel amacı 16-30 (16 – 18 yaş arası başvurular için ebeveyn izni gerekmektedir.) yaş arası gençlerin İngilizce pratik yapmaları, yabancı dilde iletişim kurmaları ve mevcut seviyelerini korumaları olacaktır. Seviyenize göre bir ekiple bir kolaylaştırıcı eşliğinde haftada bir saat Zoom üzerinden bu kulüpte eğlenceli ve eğitici aktiviteler yapmanızı sağlamaya çalışacağız. Seviyenizi doğru işaretlemeniz hem gruba adaptasyonunuza hem de grubun işleyişine büyük fayda sağlayacaktır.

Öğrenmenin en temel öğelerinden biri de devamlılıktır. 2 ay boyunca 8 toplantı yapılması planlanmaktadır. Gününü ve saatlerini iyice kontrol edip lütfen sadece sizin için uygunsa ve sürekli katılım sağlayabilecekseniz başvurunuzu tamamlayın. Bu durum özellikle katılmak isteyip katılamayanlara haksızlık olmasını önlemek amacıyla öncelikli ricadır.

Dört farklı seviyeden (A2-B1-B2 ve C1/C2) toplam 5 gruptan 125 kişiyi bu kulübe dahil edilecekti. Her kur oturumu için 25 kişi seçilecektir. Seçim için en büyük kıstas bu kulübe devamlı katılacağını teyit etmeniz olacak.

Aşağıda hangi grup hangi günlerde çalışacak görebilirsiniz. Gün ve saatin sizin için uygun olup olmadığını kontrol etmeniz büyük önem arz ediyor.

  • A2 – Her Hafta Salı Günleri / 18.30 – 19.30
  • B1 – Her Hafta Pazartesi Günleri / 18.30 -19.30
  • B1 – Her Hafta Pazartesi Günleri / 20.00 – 21.00
  • B2 – Her Hafta Pazartesi Günleri / 21.30 – 22.30
  • C1-C2 – Her Hafta Salı Günleri / 20.00 – 21.00

Bütün bu bilgilendirmeler sizin için uygunsa ”25 Ağustos Perşembe saat 18.00’a” kadar aşağıdaki formu doldurunuz. Toplamda 125 kişiyi İngilizce konuşma kulübüne kabul edeceğiz ve 25 kişilik 5 grup halinde atölye çalışmaları gerçekleştirilecektir. 4 Eylül 2023 Pazartesi günü itibariyle İngilizce Konuşma Kulübü atölye çalışmaları başlayacaktır.

Değerlendirme sonuçları mail yolu ile iletilecektir.

Başvuru formuna ulaşmak için buraya tıklayınız.

Sürdürülebilirliğimizi sağlamak için bize buradan kahve ısmarlayarak destek olabilirsiniz!

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer Haberler