Vaat İnceleme Atölyesine Davetlisiniz

Vaat İnceleme Platformu ve FNF Türkiye, siyasi bilinci artırmayı hedefleyen “Vaat İnceleme Atölyesi” etkinliğini gururla sunar. Detayları öğrenmek ve katılım için son başvuru tarihini kaçırmamak için;

Etkinlik Tarihi ve Saati:

18 Ağustos Cuma günü saat 18.00’da başlayacak olan atölye, 21.00’da sona erecektir.

Etkinlik Yeri:

Etkinlik konumu, kabul mailinizde sizlerle paylaşılacak. Başvurunuzu yaptığınızda, katılım onayınızla birlikte etkinlik mekanını öğreneceksiniz.

Etkinlik İçeriği:

Bu etkinlikte, siyasi partilerin ve adayların vaatlerini daha yakından tanıma fırsatı bulacaksınız. Uzman konuşmacılar, vaatlerin analizine dair detaylı bilgiler sunacak ve sizleri aydınlatıcı bir sürece davet edecekler.

Katılımcılara Sertifika:

Etkinliğe katılan tüm katılımcılara, başarıyla tamamlanan atölye sonrasında “Vaat İnceleme Atölyesi Katılım Sertifikası” verilecektir.

Etkinlik İşbirliği:
Vaat İnceleme Platformu ve FNF Türkiye, demokrasi kültürüne katkı sağlamayı hedefliyor. Siyasi bilincin arttırılması ve seçim süreçlerinin daha şeffaf hale getirilmesine yönelik düzenledikleri bu etkinlikte sizleri ağırlamaktan onur duyacaktır.

Siz de geleceğinizi şekillendiren siyasi vaatler hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak ve bilinçli seçimler yapmak istiyorsanız, etkinlik için başvurunuzu hemen tamamlayın! Unutmayın, kontenjan sınırlıdır.

Başvurular için son tarih:

17 Ağustos 23.59

Başvuru formuna ulaşmak için buraya tıklayınız.

Sürdürülebilirliğimizi sağlamak için bize buradan kahve ısmarlayarak destek olabilirsiniz!

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer Haberler