Covid-19 ve Çocuğun İyi Olma Hali: Araştırma Bulguları Paylaşım Toplantısı’na Davetlisiniz

“Çocuğun İyi Olma Hali” konulu araştırmalar 2010 yılından itibaren İstanbul Bilgi Üniversitesi ve Boğaziçi Üniversitesi’ndeki akademisyenler tarafından yürütülüyor. Covid-19 salgını sürecinde çocukların durumunun ve ihtiyaçlarının, çocuğun iyi olma hali perspektifinden anlamaya çalışıldığı uluslararası karşılaştırmalı araştırmalar (Çocuğun İyi Olma Hali Uluslararası Araştırmalar Ağı)  kapsamında veri toplama süreci  2020 ve 2021 yaz dönemlerinde farklı ülkelerle eş zamanlı olarak yürütüldü.

19 Aralık 2022 Pazartesi günü saat 11.00-13.00 arasında gerçekleşecek etkinlikte Covid-19 salgını döneminde çocuğun iyi olma haline ilişkin nicel ve nitel araştırma bulguları paylaşılacak. Bu çalışmayla birlikte çoklu krizler döneminde çocuklara yönelik ihtiyaç duyulan bütüncül politikaların oluşmasına katkı sağlamak hedefleniyor.

Etkinliğimiz İstanbul Bilgi Üniversitesi santralistanbul Kampüsü’nde ÇSM 501 nolu odada gerçekleşecek. Kampüse gelemeyen katılımcılara çevrimiçi olarak toplantıya katılabilmeleri için link gönderilecek. Etkinliğe yüz yüze ya da çevrimiçi olarak katılmak isteyen tüm katılımcıların kayıt formu doldurması gerekmektedir.

Kayıt için tıklayınız.

Sürdürülebilirliğimizi sağlamak için bize buradan kahve ısmarlayarak destek olabilirsiniz!

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer Haberler