BİRLİKTE Kurumsal Destek Programına Başvurmak İçin Son 10 Gün 

Sivil Toplum Geliştirme Merkezinin Avrupa Birliği’nin finansal desteğiyle hayata geçirdiği BİRLİKTE Kurumsal Destek Programı’nın ikinci uygulama dönemi için başvurular 3 Ağustos 2022 Çarşamba günü sona eriyor. 

BİRLİKTE Kurumsal Destek Programı’nın yeni döneminde STÖ’lere temel giderlerini karşılayabilmeleri için kurumsal hibe desteği ile birlikte kurumsal gelişim ve toplumsal cinsiyet eşitliği anaakımlaştırmasına yönelik mentorluk desteği sağlanacak. Bu desteklere ek olarak, programa katılan STÖ’lerin birbirlerinden öğrenmesine ve iş birlikleri geliştirmesine yardımcı olmak üzere bir buluşma ve paylaşım alanı, ağ oluşturma, iletişim ve görünürlük destekleri de sunulacak. 

Avrupa Birliği tarafından desteklenen BİRLİKTE Kurumsal Destek Programı “Türkiye’deki Hak Temelli Çalışan STÖ’ler için BİRLİKTE” hibe projesi kapsamında bir alt-hibe programı olarak yürütülecek. 

Programın Hedef Grubu Kimdir? 

Program kapsamında, hak temelli yaklaşımla kendi hedef kitlelerini güçlendirmeyi, sivil toplumda iş birlikleri geliştirmeyi ve kapasite güçlendirme yoluyla sivil alana katkıda bulunmayı amaçlayan STÖ’lerin desteklenmesi öngörülüyor. 

Programın Süresi ve Bütçesi Nedir? 

Toplam bütçesi 1,750,000.00 Euro olan programın uygulama süresi 2 yıl olacak. 

Başvuru sahipleri için uygunluk kriterleri, program kapsamında hangi maliyetlerin karşılanacağı ve başvuruların ne şekilde değerlendirileceği konularında detaylı bilgi için detaylı bilgi için buraya bakabilirsiniz. 

Programa başvuru yapmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Programla ilgili sıkça sorulan sorulara buradan ulaşabilirsiniz. 

Sürdürülebilirliğimizi sağlamak için bize buradan kahve ısmarlayarak destek olabilirsiniz!

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer Haberler