Streamyard ile Aynı anda YouTube, Facebook, Twitter ve LinkedIn’da Canlı Yayın Yapın!

Streamyard ile Aynı anda YouTube, Facebook, Twitter ve LinkedIn’da Canlı Yayın Yapın!

Artık tarayıcınızda Streamyard ile canlı yayınlar yapabilir, röportaj ya da gösterileri izleyiciye aktarabilirsiniz. Canlı yayınların, eğitimcilerle öğrencilerin basit ama kullanışlı ara yüz sayesinde etkileşime girmesi oldukça kolaydır.

Karmaşık, teknik bilgi gerektiren yayın platformlarını bir kenara bırakın; sade, kullanışlı, size iki ya da üç adımda canlı yayın yapmayı sunan özellikleri deneyebilirsiniz.

 


Hemen kaydol 10$ Hediye Çeki Kazan!

Ekstra bir yazılım gerektirmeden canlı yayın yapma size dilediğiniz yerden hedef kitlenize ulaşma imkanı sunar. İhtiyacınız olan sadece bir web tarayıcısı. streamyard.com adresine girerek dilediğiniz kişilerin katılacağı canlı yayınlar yapabilirsiniz. Üstelik kullanımları oldukça basit. İşlevlerini anlatan ikonların üzerine mouse ile gelindiğinde kısa bilgiler edinebilirsiniz. İster Twitch, Facebook, YouTube, ister kendi özel yayınınızı oluşturun canlı yayın izleyicilerinizle röportajlar yapabilir, gösterilerle etkileşim kurabilirsiniz. Profesyonel yayınlar için ihtiyacınız olan tüm araçlar doğrudan tarayıcınızda hazır olarak karşınıza çıkacaktır.

StreamYard Nasıl Kullanılır

streamyard.com adresine girdiğinizde ” Get Started ” düğmesine tıklayarak mail adresinizi girmeniz gerekir. Adresinize gönderilen kodu StreamYard adresinde ilgili alana girdiğinizde direkt olarak yayın ara yüzüne erişiyorsunuz. Bundan sonrası oldukça basit yayın yapacağınız platformu seçip ilgili alanları doldurduktan sonra artık canlı yayına hazırsınız. Bu sayede eviniz profesyonel yayın stüdyosu gibi kullanabilirsiniz. İhtiyacınız olan iyi bir bağlantı canlı yayın için geri kalan işler streamyard.com‘da.


Hemen kaydol 10$ Hediye Çeki Kazan!

Sürdürülebilirliğimizi sağlamak için bize buradan kahve ısmarlayarak destek olabilirsiniz!

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer Haberler