Haberler

İklim Değişikliği ile İlgili Gelişmeler ve Güncellemeler Webinar Serisi için Anket Çalışmasına Davetlisiniz

0

Avrupa İklim Eylem Ağı (CAN Europe) Ekim ayında başlayacak bir dizi webinar/forum organizasyonu yapıyor. CAN Europe, planlanacak webinarlar ile iklim hareketinde aktif olan ve olmak isteyen grupların, yerel hareketlerin ve iklim alanında yaşanan gelişmeler ile tartışmaları takip etmek isteyenlerin ilgilendikleri alanlarda ön bilgilenme fırsatı ve ortak bir tartışma alanı oluşturulmasını hedefliyor. 

Başlangıç olarak 15 konu başlığı altında derlenen webinar önerileri bir anket ile paylaşıldı. Anket sonucu tercih edilen konulardan ilk etapta 5 webinar organize edilecek, ardından gelen önerileri de dikkate alarak yenilenecek webinar konuları yeni bir anketle tekrar paylaşılacak. 

Siz de iklim eylemi etrafındaki gelişmelere ilgiliyseniz öncelikli olarak katılmak isteyeceğiniz webinarları anket üzerinden paylaşabilirsiniz. Ankete katılanlara tercih edilen konu başlıklarında webinarlar/forumlar planlandıkça davet gönderilecek. Zoom üzerinden düzenlenecek webinar sunumlarının İngilizce olması durumunda simultane çeviri desteği sağlanacak. 

Ankete ulaşmak için tıklayınız.

Haberlerimizden zamanında haberdar olmak istiyor musunuz?

Civic Space Jobs

Yorumlar

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Diğer Haberler