Etkinlikler

TEAM4TEAM Projesi Seni Arıyor!

0
TEAM4TEAM Projesi Seni Arıyor!

Açılımı “Eğitim, Değişim, Hareket ve Devinim için Türkiye-Avrupa Aktif Hareketler” olan TEAM4TEAM, medya ve aktif yurttaşlık alanlarında, Türkiye ve Avrupa’daki sivil toplumlar arasında karşılıklı değişimi desteklemeyi amaçlayan bir Sivil Toplum Değişim projesidir. Proje, yıl boyunca 3 ana evreye ayrılacaktır: online okul, değişim programı bölümü ve bahar okulu.

Online okul (Mayıs-Haziran 2021). 8 modülden oluşan bu programda, önemli araçları, metodları, süreçleri, medya ve aktif yurttaşlığın potansiyellerini öğrenme ve keşfetme imkanına sahip olacaksınız.

6 aylık Değişim Programı (Ağustos 2021 – Ocak 2022). Türkiye ve Avrupa’dan gelen 6 STK temsilcisi, online işbaşı eğitimi, sunum çalışması hazırlamak gibi birçok aktivitede yer almak üzere birbirleriyle partner olacak şekilde seçilecekler.

Barselona’daki bahar okulu (Şubat/Mart 2022). Bu bölüm önceki bilgileri derinleştirmek ve gençliğin medya ve yurttaşlık alanına katılımını yansıtmak için bir fırsat olacak.

Proje kapsamında Avrupalı sivil toplum kuruluşlarıyla işbirliği gerçekleştirilmesi gerektiği için partnerliği İngilizce olarak sürdürebileceğinizi düşünüyorsanız başvurularınızı bekliyoruz.

Haberlerimizden zamanında haberdar olmak istiyor musunuz?

Yorumlar

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir