Toy Gençlik Derneği’nden Uluslararası Metot Paylaşım atölyeleri

Toy Gençlik Derneği’nden Uluslararası Metot Paylaşım atölyeleri

Siz de sürdüremeyenlerden misiniz? / Sürdüremiyoruz ama sürdürebilmek istiyoruz.

O zaman; sürdürülebilirlik, ekoloji, doğa koruma ve kalkınma hedeflerine ilişkin çalışmalarımızda kullanabileceğimiz yaygın eğitim metotlarının paylaşılacağı; paylaşmak isteyenlerle bir araya gelebileceğiniz Uluslararası Metot Paylaşım Çalıştaylarında yerinizi almanızı tavsiye ederiz.

Toy Gençlik Derneği olarak derdimiz çok tabi. Sürdüremediğimiz tüketimimizle, moda endüstrisinde yaşanan sömürü ile, jelatin kaplı sebze meyveleri yemekle, plastiği afilli bir öğün gibi midesine indirdiğimiz ayaklı ayaksız dostlarımızın yaşamı ile, yaratılan “gereksiz ihtiyaç” algısı ile… bir derdimiz var, ama bu çalıştaylarda dertlerimizden çok bu dertleri gençlerle yürüttüğümüz çalışmalarda nasıl ele alabileceğimize dair konuşuyor, bildiğimiz, uyguladığımız ya da birileri tarafından uygulanan yaygın eğitim metotlarını paylaşıyor olacağız.

Civil Society Exchange Programı desteği ile hayata geçirdiğimiz bu yeni serüveni Almanya’dan ortağımız Janun Hannover ile tecrübe edeceğiz. Ayda 1 buluşacak ve o ay için belirlenen konu başlığı üzerine paylaşımlar yapacağız. Dileğimiz daha fazla kişi ile buluşmak, daha fazla paylaşmak, tüketmek yerine birbirimizi beslemek, birbirimizden öğrenmek.

Velhasıl bu kapsamda gerçekleştireceğimiz 5 çalıştayın ilki olan, 27 Şubat 2021, Cumartesi günü Türkiye saati ile saat 16:00 – 18:00 arasında çevrimiçi olarak Zoom platformunda gerçekleşecek uluslararası buluşmamıza katılmak için sizleri hemen aşağıdaki linki doldurmaya davet ediyoruz. Dilerseniz dinleyici, dilerseniz metodunuzu paylaşmak için sunum yapan kişi olarak katılabilirsiniz.

Detaylı bilgi için http://bit.ly/methodsharingdetail

Başvuru linki de dosyanın içinde mevcut.

NOT: Çalıştay dili İngilizcedir.

Sürdürülebilirliğimizi sağlamak için bize buradan kahve ısmarlayarak destek olabilirsiniz!

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer Haberler