MEYDAN’DA “İklim Krizi Kapıyı Çalınca”

Yeni bir diyalog ve müzakere modelini hayata geçirmek üzere sivil toplum kuruluşları olarak bir araya gelmeye başladığımız Meydan Buluşmaları kapsamında; 2021 yılına iklim krizinin kadın, çocuk, afet, engelli hakları, mülteci çalışmaları gibi farklı alanlara etkilerini ve bu kesişen alanlarda neler yapılabileceğini konuşarak başlıyoruz.

Türkiye’nin meseleleri üzerine konuşmak, dinlemek ve müzakere etmek için bir araya gelinen Meydan buluşmaları serisinde bu defa “İklim Krizi Kapıyı Çalınca” başlığı altında iklim krizinin geleceğini, farklı kırılgan gruplar üzerindeki etkilerini, çözüm önerilerini, uyum ve önlemler için yapılabilecekleri birlikte keşfetmek için bir araya geliyoruz.

Sivil toplumun; toplumsal ve çevresel sorunları sahiplenme, keşfetme, tanımlama, gündeme taşıma, bilgi ve çözüm üretme deneyim ve becerilerini paylaşmak için kurduğumuz bu Meydan’da sizleri de aramızda görmeyi çok isteriz.

Tarih: 28 Ocak 2021, Perşembe

Saat: 13:30 – 16:30

Proje Hakkında: Avrupa Birliği tarafından finanse edilen ve YADA Vakfı tarafından yürütülen “Sivil Diyaloğun Güçlenmesi” projesi, STK’ların politika oluşturma süreçlerine katkıda bulunmak, STK-Kamu-Özel Sektör ilişkilerini geliştirerek, bu sektörler arası diyaloğun güçlenmesini hedefliyor.

Bilgi: Etkinlik; STK’lar, girişimler, platformlar, akademi, yerel yönetimler, kamu ve özel sektör temsilcilerinin katılımına açıktır. Medya katılımına kapalı olarak gerçekleştirilecektir. Katılım durumunuzu, soru ve önerilerinizi [email protected] adresine e-posta olarak ulaştırabilirsiniz.

Başvuru formu için tıklayın

Sürdürülebilirliğimizi sağlamak için bize buradan kahve ısmarlayarak destek olabilirsiniz!

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer Haberler